-A A +A

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ÜST YÖNETİMİNİN DENETİM ZİYARETLERİ

Genel Müdür Yardımcımız Sayın Adil Hakan AYBER, İç Denetim Birimi Başkanı Sayın Halil İbrahim KARAKAYA, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Sayın Mehmet POSTACI ve Tapu Dairesi Başkanı Sayın Hasan ÇELİK’ ten oluşan Genel Müdürlüğümüz Üst Yönetimince, 18-19-20 Eylül tarihlerinde Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı müdürlüklerin denetimi gerçekleştirilmiştir. Denetimler sırasında, Bölge Müdürümüz Sayın Orhan ERDOĞAN, Bölge Müdür Yardımcımız Özkan ESER, Tapu Şube Müdürümüz Remzi ÇİVİ ve Kadastro Şube Müdürümüz Sayın Mete ONGAN hazır bulunmuşlardır.

Üst Yönetimimizce; 18 Eylül tarihinde Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Vize, Kırklareli Tapu Müdürlükleri ile Kırklareli Kadastro Müdürlüğü ayrıca Çorlu, Kapaklı, Vize Kadastro Birimleri ile Kırklareli 1. Grup Kadastro Güncellemesi şantiyesi ziyaret edilerek gerekli denetimler yapılmıştır.

Üst Yönetimimizce; 19 Eylül tarihinde Süloğlu, Uzunköprü, Keşan, Malkara, İpsala, Meriç Tapu Müdürlükleri ile Uzunköprü, Keşan, İpsala Kadastro Birimleri ve Tekirdağ 1. Grup Kadastro Güncellemesi şantiyesi ile Edirne 1. Grup Kadastro Güncellemesi şantiyesi ziyaret edilerek gerekli denetimler yapılmıştır.

Üst Yönetimimizce; 20 Eylül tarihinde Bölge Müdürlüğümüzle birlikte Edirne, Babaeski, Lüleburgaz, Tekirdağ Tapu Müdürlükleri ile Edirne, Tekirdağ Kadastro Müdürlükleri ve Lüleburgaz Kadastro Birimi ziyaret edilerek gerekli denetimler yapılmıştır. Ayrıca, Üst Yönetimimizce Bölge Müdürlüğümüz yöneticileri ile bağlı tüm Tapu ve Kadastro Müdürlerinin iştirak ettiği çalışma ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir. 

Üst Yönetimimizce gerçekleştirilen denetimlerin; eksikliklerimizin tespiti ve akabinde giderilmesi bakımından ayrıca ihtiyaç ve sorunlarımızın ilk elden iletilmesi bakımından son derece etkili ve faydalı olduğu kanaati ile gerçekleştirilen ziyaret konusunda, büyük memnuniyet duyulmuştur.