eskisehir-bm

eskisehir-bm

Tapu ve Kadastro XVII. (Eskişehir) Bölge Müdürlüğü

Bölge Müdürlüğü personeli Bilgisayar İşletmeni Nuray ÇALIŞ' ın babası vefat etmiştir.

Bölge Müdürlüğümüz Personel Şube Müdürlüğünde Bilgisayar İşletmeni ünvanı ile görev yapmakta olan Nuray ÇALIŞ' ın babası vefat etmiştir. Cenazesi yarın (14.09.2021) Odunpazarı Kalabak Camisinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir. Merhuma Allah' tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İrtibat: Nuray ÇALIŞ 05055427318 

Tapu Müdürlüklerine Bölge Müdürümüz Sayın Cevdet KILIÇ Tarafından Teşekkür Belgesi Verildi

TAKBİS Entegrasyonu, resmi senet taraması, ayıklama ve tasnif aşamasını bitiren; Bilecik, Mihalgazi, Sarıcakaya, Alpu, Han, Beylikova, Mahmudiye, Günyüzü, Yenipazar, İnhisar, Pazaryeri, Osmaneli, Aslanapa, Şaphane, Çavdarhisar, Hisarcık, Domaniç, Emet, Pazarlar, Tavşanlı, Simav, Dumlupınar, Altıntaş, Kızılören, Bayat, Başmakçı, İscehisar, İhsaniye, Dazkırı, Hocalar, Evciler, Dinar, Emirdağ Tapu Müdürlüklerine Teşekkür Belgesi verildi.

Megsis Veri Girişi ve Megsis Kadastro İşlemlerinde Başarı Gösteren Kadastro Müdürlüklerine Teşekkür Belgesi

Kadastro Dairesi Başkanlığınca sürdürülen MEGSİS veri girişi ve MEGSİS Kadastro işlemlerinde başarı gösteren Kütahya ve Bilecik Kadastro Müdürlüklerine Bölge Müdürümüz Sayın Cevdet KILIÇ tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Osmaneli Tapu Müdürlüğü Yeni Hizmet Alanına Taşındı

Osmaneli Tapu Müdürlüğü hizmet alanının yetersizliği ve Kadastro Birimi' nin de mekansal uygunsuzluğu nedeniyle Osmaneli Belediyesi ile yapılan protokol kapsamında; Belediyece restorasyonu tamamlanan ve bedelsiz olarak Kurumumuza tahsis edilen alanda hizmet verilmeye başlandı.

Yeni hizmet alanına taşınma vesilesiyle Bölge Müdürümüz Sayın Cevdet KILIÇ, Osmaneli Kaymakamı Sayın Yüksel ÜNAL ve Belediye Başkanı Sayın Münür ŞAHİN ile birlikte bir ziyaret gerçekleştirildi.

Eskişehir Tapu ve Kadastro XVII. Bölge Müdürlüğümüze bağlı Emet Tapu Müdürlüğü personeli Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Adil GÖLPINAR' ın babası vefat etmiştir.

Eskişehir Tapu ve Kadastro XVII. Bölge Müdürlüğümüze bağlı Emet Tapu Müdürlüğü personeli Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Adil GÖLPINAR' ın babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Antalya ilinde defnedilecektir. Bölge Müdürlüğü Allah' tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İrtibat: 05324883522

Bölge Müdür Yardımcımız Sayın Vedat YENER' in kayınpederi vefat etmiştir.

Bölge Müdür Yardımcımız Sayın Vedat YENER' in kayınpederi vefat etmiştir. Cenazesi bugün(03.06.2021 ) Ankara Karşıyaka Mezarlığında kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak merhuma Allah' tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İrtibat: Vedat YENER 05325160051