bt-db

Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE İŞ ZEKASI PLATFORMUNUN TANITIMI YAPILDI.

Genel Müdür Yardımcımız Sinan FİDAN başkanlığında; Bölge Müdürlüklerine Başkanlığımız tarafından hazırlanan İŞ ZEKASI platformunun sunumu gerçekleştirildi. Toplantıda Bilgi Teknolojileri Daire Başkanı Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Nihat ERDOĞAN, Personel Dairesi Başkanı İbrahim ÖZTÜRK ile diğer personellerin katılımıyla gerçekleştirildi.

TAKBİS 2020 Projesi

TAKBİS 2020 Proje Kapsamında Eylül ayı ilerleme sunumu öncesi Genel Müdür Yardımcımız A. Hakan AYBER ve Daire Başkanımız Cevdet Ekmel Hatipoğlu açılış konuşmalarını yaptılar.  TAKBİS 2020 Projesinde çalışan ekip tarafından hazırlanan analiz çalışmalarının sonuçları, ilgili kurum personeline sunumu yapıldı.

TAKBİS 2020 Projesi

TAKBİS 2020 Proje Kapsamında Kurumumuza bağlı Başkanlıklar ve Birimlerle yapılan bilgilendirme-analiz çalışmaları devam etmektedir. Bugüne kadar sırasıyla Kadastro Dairesi Başkanlığı, Tapu Dairesi Başkanlığı, Arşiv Dairesi Başkanlığı, Harita Dairesi Başkanlığı, Teftiş Kurulu Başkanlığı, Hukuk Müşavirliği, Taşınmaz Değerleme Dairesi Başkanlığı, İç Denetim Birimi Başkanlığı, Yabancı İşler Dairesi Başkanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ile görüşmeler titizlikle yürütülmüştür.

Otomatik Havale Sistemi Eğitimi verildi

Başkanlığımız ve Tapu Dairesi Başkanlığınca Ankara ve İzmir Bölge Müdürlükleri ile bağlı tapu müdürlüklerine 14.07.2021 tarihinde Video Konferans yöntemiyle Takbiste Otomatik Havale Eğitimi verildi. Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı Uygulama Destek Şube Müdür v. Seda Kesen tarafından verilen online eğitimde ayrıca Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Cevdet Ekmel HATİPOĞLU ve Tapu Dairesi Başkanlığı Tapu ve Kadastro Uzmanı Sadettin TUNAS tarafından konuya ilişkin bilgilendirmeler yapıldı.

Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU'nun İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ziyareti

Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK, Bölge Müdürü Dr. Cengiz YILDIRIM ve Şube Müdürü İbrahim ERSOY 'la beraber Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu Tapu Müdürlükleri ve Beşiktaş Kadastro Birimini ziyaret etmiş ve çalışmalar hakkında bilgi almıştır.

VEFAT

Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı'nda görevli Mühendis Bora SARI'nın annesi Aynur SARI 13.03.2021 tarihinde vefat etmiştir.Merhumun cenazesi 14.03.2021 tarihinde  Kuşadasında defnedilecektir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İRTİBAT: Bora SARI Tel:0555 163 83 84