172.YIL MESAJI

Çok değerli meslektaşlarım,     
Türkiye Cumhuriyeti’ne vatan olan bu toprakların kayıtlarının resmi olarak tutulmasının 172 yılını büyük bir övünç ve iftiharla idrak ediyoruz.
Tüm çalışanlarımızla bir bütün olmanın verdiği güven, azim ve kararlılıkla devrim niteliğinde işler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.
Kuruluş yıldönümümüzden çok kısa bir süre önce uygulamaya aldığımız e-haciz çalışmasının tüm  çalışanlarımıza ve Kurumumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şerh ve beyanların elektronik ortama alınmasından başlayarak projenin hayata geçirilmesinde katkı koyan üst yönetimimize, Başkanlığımızın geçmiş yöneticilerine, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığının fedakar çalışanlarına, Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğüne ve hepsinden önemlisi varlıklarıyla gurur duyup, çalışmalarıyla iftihar ettiğim Başkanlığımızın her ünvandakı tüm personeline teşekkürü borç bilirim.
Merkezden yürütmekte olduğumuz projelere, birimlerinizde gayretli ve özverili katkılarınızdan dolayı bütün tapu çalışanlarımıza ve ailelerine ayrıca teşekkür ediyorum.
Emekli Genel Müdürlerimizden A.Yüksel AKIN’ın manevi şahsında ebediyete intikal eden tüm meslektaşlarımızı saygı ve rahmetle anıyor, 172. yılın başarılı, huzurlu ve verimli geçmesini temenni ediyorum.

Hasan ÇELİK
Tapu Dairesi Başkanı