Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü | Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

Vefat

Antalya Kadastro Müdürlüğüne bağlı Finike Biriminde görev yapan Tuğrul İBRİKÇİ'nin dedesi vefat etmiştir. Cenazesi 15.08.2018 Çarşamba günü Kaş ilçesi Akörü mahallesinde defnedilmiştir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İrtibat:Tuğrul İBRİKÇİ 05556323781

Vefat

Gaziantep Tapu ve Kadastro XIII. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Araban Tapu Müdürlüğü’nde arşiv memuru olarak görev yapan Abdurrahman Yaşar ŞEKER'in babası...

Vefat

Samsun Tapu ve Kadastro X. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Samsun Kadastro Müdürlüğü Vezirköprü Birimi'nde görev yapan Mustafa KENAN'ın oğlu...

Genel Müdürümüz, Afganistan Heyetini Kabul Etti

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki ADLI, Afganistan Bağımsız İdaresi Kurumu misyon heyetini makamında kabul etti.

Ziyarette Arazi Yönetimi Projesinin başlatılması yönünde görüş alışverişinde bulunulurken, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Afganistan Arazi Yönetimi İdaresi’nin işbirliğinin şimdiye kadar gelinen noktadaki başarısının altını çizerek “İyi bir tapu sistemi bir ülke için hayati önem taşımaktadır” dedi.

Afganistan Heyeti Ziyareti

Afganistan Heyeti, Türkiye-Afganistan işbirliği ‘Arazi İdaresi için Kurumsal Kalkınma Programı (IDPL)’ kapsamında yol haritası belirlemek amacıyla kurumumuzu ziyaret etti.

Ziyarette harita, tapu, kadastro ve bilişim çalışmalarını içeren IDPL ( Institutional Development Programme for Land Administration) projesi hakkında görüş alışverişinde bulunularak çalışma grupları oluşturuldu.

2018/9 (1788) Sayılı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatı İmza Yetkileri Hakkında Genelge 01/08/2018 Tarihi İtibariyle Yürürlüğe Girmiştir.

2018/9 (1788) Sayılı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatı İmza Yetkileri Hakkında Genelge 01/08/2018 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir. Dosyaya erişmek için aşağıdaki linke tıklayınız.