Genel Müdürümüz, TRT Haber’e konuştu.

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, 171. Kuruluş yıldönümü programları çerçevesinde TRT Haber Dün-Bugün programında Canan Arslan’ın canlı yayın konuğu oldu.

Sözlerine Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak 171'inci kuruluş yıl dönümünü kutladıklarını dile getirerek başlayan Genel Müdürümüz, yıl dönümünün öncelikle başta tapu çalışanları olmak üzere tüm ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Genel Müdürümüzden AA’ya açıklamalar

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulundu.

Genel Müdürlüğümüzün kuruluşunun 171. Yıldönümü programı çerçevesinde Anadolu Ajansı’na çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi veren Genel Müdür ADLI, tapuda geçtiğimiz yıl 8 milyonu aşkın işlem yapıldığını belirterek, bunun saniyede bir tapu işlemi gerçekleştirildiği anlamına geldiğini söyledi. 

Vefat

Edirne Tapu ve Kadastro XIV. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Enez Tapu Müdürlüğü’nde sözleşmeli büro personeli olarak görev yapan Tekin  KESKİN'in babası...

171. Kuruluş Yıldönümü Programı

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Seydişehir’de düzenlenen ‘Mahmut Esad Efendi’yi Anma ve 171. Kuruluş Yıldönümü’ programına katıldı.
Konya’nın Seydişehir ilçesinde gerçekleştirilen ilk tören Kaymakamlık Binası önündeki Mahmut Esad Efendi büstünde yapılırken, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun TÜFEKCİ, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Seydişehir Kaymakamı Aydın ERDOĞAN ve Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet TUTAL tarafından büste çelenk konuldu.

Vefat

Yozgat Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne bağlı Çorum Kadastro Müdürlüğü Sungurlu Kadastro Biriminde  Kadastro Teknisyeni olarak görev yapan Ali ATEŞ'in babası...