Vefat

Stratejı Geliştirme Dairesi Başkanlığında görev yapan   Uğur  ZİYARETLİ vefat etmiştir. Cenazesi  09.12.2018 (Yarın) Pazar günü  öğle  namazına müteakip  Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İrtibat : Abisi Cavit ZİYARETLİ : 0537 784 30 30

Kamuda Proje Hizmetleri Toplantısı

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Ankara Ticaret Odası’nda düzenlenen “Kamuda Proje Hizmetleri” toplantısına katıldı.

Toplantıda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Genel Müdürümüz, e-ipotek, e-haciz, tapu-paydaş projesi, tapu-takas, e-arşiv, web-tapu uygulaması, e-anket, 3 boyutlu kadastro MEGSİS, TUSAGA-Aktif ve gayrimenkul değerleme gibi projelerin bir çoğunun hayata geçirildiğini ifade ederek “bu hedefleri 3 sene içinde gerçekleştirilmesi için çaba harcıyoruz” diye konuştu.

Vefat

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığında görev yapan İdari İşler Şube Müdürü Ercan EŞEN’in annesi Hacı Ümmühan EŞEN vefat etmiştir.

Vefat

Ankara Tapu ve Kadastro I. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Etimesgut Tapu Müdürlüğü’nde görev yapan Gülay ACİR’in babası...

Vefat

İstanbul Tapu ve Kadastro II. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Ataşehir Tapu Müdürlüğü’nde görevli Handan VARDAR'ın babası...

Vefat

Ankara Tapu ve kadastro I. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Düzce Tapu Müdürlüğü’nde bilgisayar işletmeni olarak görev yapan Yakup ERDOĞAN'ın ağabeyi Hasan ERDOĞAN...

Vefat

Antalya Tapu ve kadastro VI. Bölge Müdürlüğüne bağlı Isparta Tapu Müdürlüğü’nde tekniker olarak görev yapan Ramazan YAMAN'ın kayınpederi...