-A +A

168. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri

19 Mayıs 2015- Sivasspor-Galatasaray Ziraat kupası yarı final Maçında Kuruluş Yıldönümü ile ilgili olarak sporcular tarafından pankart çıkartılması

Sivasspor-Galasaray ziraat kupası yarı final maçında Teşkilatımızın 168. Kuruluş yıldönümü ile ilgili olarak Bölge Müdürlüğümüzce hazırlatılan pankart Sivasspor futbolcuları tarafından sahaya çıkartılmıştır.

20 Mayıs 2015 Basın Toplantısı

Tapu ve Kadastro Teşkilatımızın 168. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde; Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet POSTACI tarafından 20 Mayıs 2015 Çarşamba günü teşkilatımız hakkında yerel basının katılımı ile basın açıklaması yapılmıştır.

21 Mayıs 2015- Çelenk Sunma, Valilik Ziyareti, Belediye Başkanlığını Ziyaret

Teşkilatımızın 168.Kuruluş Yıldönümü kutlamaları, Bölge Müdürlüğümüz hizmet binasının çevresi ile il içerisinde çeşitli yerlere 168. Kuruluş yıldönümü ile ilgili afiş ve pankartlar asılmak suretiyle başlamış, şehir meydanında bulunan Sivas Belediyesine ait led ekrandan kurumumuzu tanıtıcı afişler gösterilmeye başlanılmıştır. Kurumumuzun 168. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları kapsamında; Sivas Tapu ve Kadastro XX. Bölge Müdürlüğü, Sivas Tapu Müdürlüğü ve Sivas Kadastro Müdürlüğü yönetici ve personelinin katılımı ile Sivas Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet POSTACI tarafından Atatürk anıtına çelenk sunulmuştur. Akabinde Bölge Müdürlüğümüz, Sivas Tapu Müdürlüğü ve Sivas Kadastro Müdürlüğü yöneticileri Sivas Valisi Sayın Âlim BARUT, Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Şerif OLÇAŞ ve Sivas Belediye Başkanı Sayın Sami AYDIN‘ ı makamlarında ziyaret etmişlerdir. Yapılan ziyaretlerde Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet POSTACI yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vermişlerdir.