-A +A

Başkanlar

Ahmet Sırrı KAVAKLI İbrahim Hakkı ERBİLEN Ali Agah BİLGİNALP

Ahmet Sırrı KAVAKLI

(14.09.1925-28.01.1928)

(02.10.1940 - 13.07.1942)

İbrahim Hakkı ERBİLEN

(01.02.1928 - 03.08.1939)

 

Ali Agah BİLGİNALP

(27.11.1939 - 01.10.1940) 

(03.05.1944 - 20.05.1947)

Sıtkı Necmettin YURDAL Vehbi ORAL Emin Cevdet AKSOY

Sıtkı Necmettin YURDAL

(01.09.1942 - 02.05.1944)

Vehbi ORAL

 (20.06.1947 - 28.02.1952)

Emin Cevdet AKSOY

(09.09.1953 - 24.06.1957)

Hüseyin Şanmaz KİPER Hüseyin Ekrem AYDEMİR Hamit AKSOY

Hüseyin Şanmaz KİPER

(29.11.1958 - 04.03.1977)

Hüseyin Ekrem AYDEMİR

(31.05.1978 - 01.05.1981)

Hamit AKSOY

(06.07.1981 - 06.04.1987)

Harun Bengü KOVALAK Şükrü ÖZEL Ahmet Hayati KILIÇKAYA

Harun Bengü KOVALAK

(13.05.1987 - 20.07.1992)

 

Şükrü ÖZEL

(21.09.1993 - 03.10.1995)

 

Ahmet Hayati KILIÇKAYA

(14.12.1995 - 28.07.1997)

(29.05.1998 - 22.01.2003)

Hüseyin KAVLAK Yener KARATAŞ

Hüseyin KAVLAK

(28.07.1997 - 29.05.1998) 

(22.01.2003 - 19.07.2010)

 Yener KARATAŞ

(02.08.2010 - 20.10.2014)

      (07.12.2015 - )