logo.png

Bayramlaşma Töreni

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Bakanlığa bağlı kurumların personeli ile bayramlaştı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL’ın da hazır bulunduğu törende, personelin Kurban Bayramı’nı kutlayan Bakanımız, İslam coğrafyasında yaşanan olumsuzluklara vurgu yaparak “Bir taraftan Myanmar’dan gelen haberler, diğer tarafta Suriye’de yaşananlar, Irak ve Filistin’de Müslümanların görmüş olduğu zulüm… Bazen de Müslüman coğrafyanın kendi içlerinde yaptığı, Cenab-ı Allah’ın rızası olmayacak şekilde birbirlerine girmeleri, bazen de mezhep çatışmaları içimizi yakıyor. Bir daha bu kötülüklerin yaşanmayacağı bir bayram diliyoruz” dedi.

Bakanlık binasında gerçekleşen bayramlaşma töreninde, Bakan Yardımcımız Mehmet CEYLAN, Müsteşarımız Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK ile Müsteşar Yardımcılarımız Mücahit DEMİRTAŞ, Mehmet Emin BİRPINAR, Fatma VARANK,  Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Genel Müdür Yardımcımız Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve personelimiz hazır bulundu.

Diğer taraftan Çevre ve Şehircilik Bakanlığında yapılan törenin ardından Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde düzenlenen bayramlaşma töreninde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü üst düzey yöneticileri ve personel ile bir araya geldi.