mlogo.png

Dünya Bankası’ndan Tapu ve Kadastro’ya Ziyaret

Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Mehmet Zeki Adlı;  Tapu ve Kadastro Modernizasyon Projesi (TKMP-EF) kapsamında Dünya Bankası Misyon Ekibini makamında kabul etti.

Ziyaret kapsamında Genel Müdür Adlı;  kurumun proje ve faaliyetleri ile TKMP-EF kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında misyon ekibine bilgi verdi.

Misyon Ekibi ayrıca Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Sinan Fidan’ı makamında ziyaret ederek, kendisine  yeni görevinde başarılar diledi.

Toplantılara Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Sinan Fidan, Tapu Dairesi Başkanı Hasan Çelik, Kadastro Dairesi Başkanı Mustafa Aslan, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sedat Bakıcı, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat Erdoğan ve TKMP-EF proje uygulama ekibi ile Dünya Bankası heyetinden ekip  lideri  Anna Gorsi, Dünya Bankası Gayrimenkul Değerleme Uzmanlarından Richard Grover, Arazi Yönetim Uzmanı Keith Bell, Bilişim Uzmanı Zdravko Galic, Kentsel Kalkınma Uzmanı Ahmet Kindap ve İzleme ve Değerlendirme Uzmanı Süha Satana katıldı.  

Daha sonra Misyon Ekibi, Kastamonu Bölge Müdürlüğü ile Kastamonu Kadastro Müdürlüğünde devam eden SAY/KST-DVN Sözleşme Referans Numaralı sayısallaştırma şantiyesini yerinde inceledi.