logo.png

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL CNR Emlak Zirvesinde

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL CNR Emlak Zirvesinde…

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, İstanbul’da düzenlenen konut, işyeri satın alma, kiralama ve finansman projelerinin tanıtıldığı  CNR EXPO Emlak Zirvesi 2016’ya katıldı.

Kentsel Dönüşümde Yeni Çözümler ve Trendler konulu panelde konuşan Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, ileriye dönük yaşam alanları oluşturulmasının önemine dikkati çekerek kentsel dönüşüm projelerinin finansmanında gayrimenkul sertifikası modelinin yaygınlaştırılması gerektiğini kaydetti. Ayrıca Genel Müdür Vekilimiz hem Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak hem de Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak sektörün geliştirilmesi yönünde hassasiyetle çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Diğer taraftan CNR Emlak Zirvesi 2016 kapsamında düzenlenen oturumda Kentsel Dönüşümde Yeni Çözümler ve Trendler konusu masaya yatırılarak, gayrimenkul sektörünün  ülkemiz ekonomisine katkı sağlaması amaçlanıyor.

Zirveye Arşiv Dairesi Başkanı Zeynel Abidin TÜRKOĞLU, İstanbul Tapu ve Kadastro II. Bölge Müdürü Sedat CÖMERTOĞLU, Bölge Müdür Yardımcıları M.Yıldırım BARAN ve Abdulkadir TÜRK katıldı.

 

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook