logo.png

Genel Müdürümüzün Bitlis Temasları

Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Van Tapu ve Kadastro  XV. Bölge  Müdürlüğü’ne bağlı Tapu Müdürlükleri ve Kadastro Birimlerini ziyaret Etti.

Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği ile Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı tarafından düzenlenen  ‘21. Uluslararası Türk Dünyasına Hizmet Ödülleri Töreni’ ve ‘Milli Mimarı ve Ahlat’ta Türk Damgaları Sempozyumu’ için Bitlis’in Ahlat İlçesinde bulunan Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Muş, Bitlis, Tatvan ve Ahlat Tapu Müdürlükleri ile Kadastro Birimlerindeki çalışmaları yerinde denetledi.

Ziyarette, personelle biraraya gelen Genel Müdürümüz, personelin sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümüne yönelik adımların en kısa sürede atılması talimatını verdi.

Diğer taraftan Genel Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında personeli bilgilendiren Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, çalışan memnuniyeti kapsamında sürdürülen öneri, istek ve proje çalışmalarına personelin katılması tavsiyesinde bulundu.

İşlem yaptıran vatandaşlarla da bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Genel Müdürümüz, Kurumumuz çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Ziyarette Van Bölge Müdür Yardımcısı Şükrü ÇİFTÇİ de hazır bulundu.

twitterbird_rgb.png@tkgmgovtr

face.pngfacebook