İSTANBUL II. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET İÇİ EĞİTİMİ PROGRAMI

İstanbul  Tapu ve Kadastro II. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hizmet İçi Eğitimi Antalya’da yapıldı.

Programın açılışında konuşan Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün tarihi birikimi ve tecrübesiyle ülkemizin en önemli kamu kurumlarından birisi olduğunu belirterek, “Kurumumuzun 170 yıllık bu lider vasfının en önemli dayanaklarından birisi de çalışan personelin nitelikli bir yapıya sahip olmasıdır.  İşte bu nitelikli yapının devamı açısından gerçekleştirilen eğitimler büyük önem taşımaktadır” diye konuştu.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün aktif, dinamik ve tecrübeli bir kurum olduğunu kaydeden Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, “Kurumumuz, değişimi sen yönet yoksa seni değiştirirler, sosyolojik gerçeğine uygun olarak kendisini kendi eliyle pozitif anlamda değiştirmek için büyük bir gayret ve özveri göstermektedir. İşte bu eğitim programı da bu çalışmalardan sadece bir tanesidir” dedi.

Düzenlenen eğitimlerin verimliliği yükselttiğini, çalışanları motive ettiğini ve çalışma ortamında dinamizmi sağladığını belirten Genel Müdürümüz, ‘Savaş komutanın beyninde kazanılır, ancak zafer piyadenin süngüsünün ucundadır’ sözleri ile düzenlenen hizmet içi eğitimlerin önemine vurgu yaptı.

Görev yapılan cephede çalışmanın, başarılı olmanın zorunluluğunu kaydeden Genel Müdürümüz, Aziz Türk Milletinin 15 Temmuz ve sonrasındaki dik duruşu ve vatanperverliği ile büyük bir millet olduğunu ve bunu tüm dünyaya gösterdiğini vurguladı.

Yeni Türkiye vizyonunda Tapu ve Kadastro çalışanlarının tüm sorumluluklarını yerine getirdiğini ve tüm hedeflere ulaşma gayreti içerisinde bulunduğunu belirten Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, her zaman olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da "İnsanı Yaşat Ki, Devlet Yaşasın" anlayışıyla hizmetlerimize devam edeceğiz diye konuştu.

Programa, Tapu Dairesi Başkanımız Adnan KAHVECİ, İstanbul Tapu ve Kadastro II. Bölge Müdürümüz Sedat CÖMERTOĞLU, Antalya Tapu ve Kadastro VI. Bölge Müdürümüz M. Necmi AKKOCA ve kurum personeli katıldı.