-A A +A

KADASTRO ŞANTİYESİ VE MÜDÜRLÜK DENETİMLERİ

Bölge Müdürümüz Sayın Orhan ERDOĞAN beraberinde Bölge Müdür Yardımcısı Özkan ESER, Şube Müdürü Mete ONGAN, Edirne Kadastro Müdürü Mehmet ÇİÇEK ve Kontrol Mühendisi Yavuz SAKA ile birlikte Edirne İli 1. Grup Kadastro Güncellemesi İşi şantiyesini ziyaret etmiş ve çalışmaları yerinde denetlemiştir. Yüklenici ekibi ve kadastro kontrol ekibiyle toplantı gerçekleştirilmiş ve çalışmaların mevcut durumu, eksiklikler ve yapılması gereken işler gözden geçirilerek yüklenici ve kadastro ekibi Bölge Müdürümüzce talimatlandırılmıştır.

 Bölge Müdürümüz yanındaki heyetle birlikte, Bölge Müdürlüğümüze bağlı Keşan Tapu Müdürlüğü ve Keşan Kadastro Birimini ziyaret etmiş ve çalışmalar hakkında bilgi almıştır. Gerek kadastro güncellemesi çalışmaları gerekse de 2017/3 sayılı Genelge çalışmaları konusunda gerekli dikkat ve özenin gösterilmesi konusunda uyarılarda bulunmuştur.

Bölge Müdürümüz aynı zamanda, Bölge Müdürlüğümüze bağlı İpsala Tapu Müdürlüğü ve İpsala Kadastro Birimini ziyaret etmiş ve çalışmalar hakkında bilgi almıştır. Ayrıca, yapım çalışmaları devam etmekte olan İpsala Tapu ve Kadastro Hizmet Binasını da yanındaki heyet ile birlikte yerinde denetlemiş, çalışmalar ve yapılacak işler hakkında bilgi almıştır.

Bölge Müdürümüz yanındaki heyetle birlikte, Bölge Müdürlüğümüze bağlı Meriç Tapu Müdürlüğünü de ziyaret etmiş ve çalışmalar hakkında bilgi almıştır. Meriç Tapu Müdürlüğünce 2017/3 sayılı Genelge gereğince yapılan çalışmaları yerinde denetlemiş ve çalışmaların geldiği safha konusunda memnuniyetini dile getirmiştir.