KAYSERİ TEMASLARI

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ’nin Kayseri programları çerçevesinde Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Gökhan KANAL da Kayseri de temaslarda bulundu.

Programların ardından Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Yasin Kalem ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Ömer ALAN ile birlikte Kayseri  XI. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı çeşitli Tapu ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaret ederek, işlemleri yerinde inceledi.

Kurumumuzun özellikle taşra teşkilatı personeli ile bir araya gelerek yaşadıkları sıkıntıları dinleyen Genel Müdürümüz, Kayseri programı çerçevesinde de Tapu ve Kadastro Birimlerinde görev yapan personel ile sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaret ettiği Kayseri Bölge Müdürlüğü, Kayseri Kadastro Müdürlüğü, Melikgazi Tapu Müdürlüğü, Kocasinan Tapu Müdürlüğü, Akkışla Tapu Müdürlüklerinde birimleri tek tek dolaşarak personelin yaşadığı sorun ve sıkıntıları dinleyen Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, yaşanan sorun ve sıkıntıların çözülmesi için talimat verdi.

Diğer taraftan Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, işlem yaptıran vatandaşlar ile de sohbet ederek vatandaşların taleplerini dinledi.

Ziyarette Kayseri Tapu ve Kadastro XI. Bölge Müdürü Hüseyin Erdoğan Büyükboyacı da hazır bulundu.