mlogo.png

Şampiyon Keçiören Tapu Müdürlüğü

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 172. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Halı Saha futbol turnuvasında mutlu sona Keçiören Tapu Müdürlüğü ulaştı.

Final maçında Yenimahalle Tapu Müdürlüğü’nü 1-0’lık skorla mağlup eden Keçiören Tapu Müdürlüğü futbol takımının oyuncularına madalyalarını Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı taktı. 

4 Mart’ta başlayan ve 12 takımın katıldığı turnuvada Maçın Adamı, En Centilmen Sporcu, En Centilmen Takım kategorilerinde de ödüller sahiplerini buldu.

Katkılarından dolayı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanı Nihat Erdoğan’a da teşekkür plaketi verildi.

Törende konuşan Genel Müdür Mehmet Zeki Adlı, futbolda kazanmanın da kaybetmenin de olduğunu hatırlatarak, “ önemli olan kaynaşmak” dedi. Söz konusu etkinliklerin kurumsal birlik ve beraberliğe katkı sağladığına dikkati çeken Adlı, kurum olarak benzer organizasyonları gerçekleştirmeye devam edeceklerini kaydetti. 

Genel Müdür Adlı, başta Destek Hizmetleri Başkanlığı olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.