-A +A

Şanlıurfa Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü Tescile Konu Harita ve Planların Kontrolü ve Tescili Süreci Sistem Denetimi Saha Çalışması

26/02/2018 tarihinde Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür V. İlyas GEZEN, Tapu Şube Müdürü, Kadastro Şube Müdürü, Denetim Şube Müdürü, Şanlıurfa Kadastro Müdür V., Adıyaman Kadastro Müdürü, Mardin Kadastro Müdürü, Şanlıurfa Kadastro Birim Sorumluları  katılımı ile Tescile Konu Harita ve Planların Kontrolü ve Tescili Süreci Sistem Denetimi Açılış Toplantısı yapılmıştır. Toplantıda denetimin amaç ve kapsamı, yöntemi, denetimin sağlayacağı faydalar hakkında bilgi verilmiş olup, birim personelinin denetimden beklentileri ve görüşleri alınmıştır.

26/02/2018-02/03/2018 tarihleri arasında denetim kapsamında Şanlıurfa Kadastro Müdürlüğü ile Müdürlüğe bağlı Hilvan, Siverek, Viranşehir, Harran, Akçakale Kadastro Birimleri ve Tapu Müdürlüklerinde yerinde incelemelerde bulunulmuş, personel ile görüşülmüştür. İlçe Kaymakamları da ziyaret edilerek denetim hakkında bilgi verilmiş, Tapu Müdürlükleri ve Kadastro Birimleri hakkında görüşleri alınmıştır.