mlogo.png

-A A +A

Spor Programına Tapu ve Kadastro Damgası

Pazartesi, 3 Şubat, 2020

Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına Ünlü Spor Yorumcusu ve Eski Hakem Ahmet Çakar’ın sözleri damga vurdu. Çakar, Darıca Tapu Müdürlüğü ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışmalarından övgüyle söz etti. 

Program yorumcusu Eski hakem Ahmet Çakar, programın bir bölümünde İstanbul Tapu ve Kadastro II. Bölge Müdürlüğüne bağlı Darıca Tapu Müdürlüğüne bir işlem için gittiğinden bahsetti. 

Ahmet Çakar, "Hafta içi bir işim için Darıca Tapu Müdürlüğündeydim. Benim kafamda oluşan, ağır işleyen bir devlet dairesi imajı vardı. Yine aynı şekilde bekleyeceğiz, işlemler uzayacak derken Darıca Tapu Müdürlüğünde işlemlerim çok hızlı bir şekilde yapıldı. Kafamızdaki ağır işleyen devlet dairesi imajı yerle bir oldu. Yetişmiş, kaliteli personelle birlikte verilen hizmet, dört dörtlük olmuş. Orada tanıştığım Tapu Müdür Yardımcısı Eren Kılıç başta olmak üzere tüm Darıca Tapu Müdürlüğü çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Tapu ve Kadastro Genel Müdürü'ne böyle güzel, kaliteli hizmet için, kafamızdaki olumsuz devlet dairesi imajını sildikleri için, ayrıca teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

Ahmet Çakar’ın övgü dolu sözlerini değerlendiren Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı da Çakar’a teşekkür etti. 

Tapu ve Kadastro ailesinin hizmet üretmede, hizmeti millete götürmede ve aynı hızda hizmeti millete ulaştırmada artık bir marka haline geldiğini ifade eden Adlı, bunun yediden yetmişe her kesim tarafından görülmesi ve takdir edilmesinin kurum çalışanları açısından ayrı bir motivasyon kaynağı olduğuna dikkati çekti.