mlogo.png

-A +A

Şube Müdürlükleri İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri

      DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI İSİM VE TELEFON LİSTESİ 
    AD SOYAD UNVAN  IP TEL   FAX
    Nihat ERDOĞAN  BAŞKAN 4541   4136024
BAŞKANLIK SEKRETERYASII   TUĞBA MADEN ASİSTAN 4541    
  EPÜRÜZ İLGAR ASİSTAN 4777    
    Özgür YILMAZ Halkla İlişkiler Müdürü 4546   413 67 11
HALKLA   İİLİŞKİLER    Süreyya GÜMÜŞELİ MÜHENDİS 4571    
  Seda Yılmaz KANAT Uzman 4568    
  Hüseyin AYAZ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4606    
  Ramazan BULUT Tekniker 4548    
  Şenay TEKELİ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4652  
  Nihal YURTLU        
  İsmail BAKIR BİLGİSAYAR İŞLETMENİ      
  VIP   4129    
  EĞİTİM SALONU   4633    

BİLGİ

EDİNME

BİRİMİ

  Şimanur DEMİREL Araştırmacı 4616    
  Kader GÜNDÜZTEPE Arşiv Memuru 4615    
  Ayşe YILMAZ Arşiv Memuru 4617    
MATBAA   METİN TOKAT APK UZMAN 4550    
  SATILMIŞ ARSLAN TEKNİSYEN 4582    
  DURSUN ÜNLÜSOY İŞÇİ      
  EYÜP YILDIZ HİZMETLİ      
           
MÜCELLİT   CEMİL ULAŞ B.İŞLETMENİ 4583    
  HÜSEYİN KILIÇ TEKNİSYEN      
  SÜLEYMAN ERCANLI B.İŞLETMENİ      
   

Safa ALTUNTAŞ

ŞUBE MÜDÜRÜ 4040    

İNŞAAT

EMLAK 

  HATİCE GÜNER 4/B MİMAR 4782    
  AYFER KULU ERSOZ MİMAR 4629    
  GÜLŞAH ÇAVUŞOĞLU PEYZAJ MİMAR 4622    
  DİLEK TÜFEKÇİ İÇ MİMAR 4594    
  HASAN BAYCAN JEO.MÜHENDİSİ 4650    
  NEJDET TOPAL İNŞAAT MÜHENDİS 4593    
  METİN YILMAZ İNŞAAT MÜHENDİSİ 4784    
  ENDER ÇEÇEN  İNŞAAT MÜHENDİSİ 4628    
  METİN YILMAZ İNŞAAT MÜH. 4784    
  ÇAĞDAŞ GÜNDÜZ ELEK. ELEK. MÜH. 4618    
  EVRİM ATEŞ MAKİNE MÜHENDİSİ 4851    
  EZGİ DEMİRKOPARAN MAKİNE MÜHENDİSİ 4591    
  EVRİM ATEŞ MAKİNE MÜH. 4851    
  AYŞE SEDA İZİN (HASÇELİK) ELEKTRİK-ELOK MÜHEN. 4595    
  TUNAHAN UZUN ELEK. ELEK. MÜH. 4852    
  EMEL DULKADİROĞLU HEPBİLDİ İNŞAAT TEKNİKERİ (MEMUR) 4630    
  SERDAR YİĞİT İNŞAAT TEKNİKERİ  4771    
  RECEP ATAŞ İNŞAAT TEKNİKERİ 4628    
  TANER BAHAR İNŞAAT TEKNİKERİ 4770    
  AHMET AYDOS ELEKTRİK TEKNİKERİ 4544    
  ŞERAFETTİN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ 4572    
  RAMAZAN KUTLU ELEKTRİK TEKNİKERİ 4772    
  FİKRET BAYKAL TEKNİSYEN 4608    
  KENAN İMUR TESİSAT TEKNİSYENİ 4609    
  OKTAY GÜRPINAR TEKNİKER 4614    
  NURAY GÜNDEMİR MEMUR (YAZI İŞLERİ) 4619    
  SERPİL AYVAT MEMUR (YAZI İŞLERİ) 4842    
  NERMİN KARAMAN MEMUR (YAZI İŞLERİ) 4850    
  ERKAN ŞİMŞEK İDARİ İŞLER 4858    
  ÖZGE ÖMÜR İDARİ İŞLER 4632    
  MUHAMMET ALİ AY İDARİ İŞLER 4182    
  ABDULKADİR KILIÇ TEKNİSYEN (MARANGOZ) 4647    
  İLHAN DEMİR DAİMİ İŞÇİ (MARANGOZ) 4787    
  AHMET CANDEMİR BOYA ATÖLYESİ 4642    
  EYÜP UYAR DAİMİ İŞÇİ (MARANGOZ) 4787    
  BÜLENT KÜREKÇİ HİZMETLİ (BOYA ATÖLYESİ)      
  REFİK ÇALIMLI DAİMİ İŞÇİ (BOYA ATÖLYESİ) 4618    
  MEHMET GÜCÜYENER BOYA ATÖLYESİ      
  ASIM CANPOLAT B. İŞLETMENİ (ELEKTRİK AT.) 4623    
  ZAFER KILIÇ ELEK.TEKNİSYENİ (ELEKTRİK AT.) 4624    
  SALİM GÜGERCİN ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.) 4623    
  NAZIM DÖNER ELEKTRİK ATÖLYE 4122    
  OSMAN ÇAKIR ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.) 4122    
  DURMUŞ BİLGİÇ TEKNİSYEN YRD.(ELEKTRİK AT.)      
  YILMAZ ÜNSAL ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.) 4122    
  ŞEVKET KUŞÇU ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.)      
  İSMAİL YİĞİT TEKNİSYEN YRD.(TAMİR AT.) 4626    
  DURSUN YILMAZ TEKNİSYEN YRD.(TAMİR AT.)      
  İBRAHİM ÖNSOY MAKİNA TEKNİKERİ (TAMİR AT.) 4626    
  YUNUS TEKE TEKNİKER YRD.(TAMİR AT.) 4626    
  TUNCAY TÜRKAN DÖŞEME ATÖLYE 4653    
  İSMAİL ATEŞ DÖŞEME ATÖLYE 4653    
  BAGİ GÖKGÜL DAİMİ İŞÇİ (TAMİR AT.) 4653    

SİVİL

SAVUNMA

  YAŞAR ÇAKIR B. İŞLETMENİ 4621    
  SEDAT KAYA B. İŞLETMENİ 4569    
  CENGİZ ÇAMLIBEL B.İŞLETMENİ 4622    
  YUSUF AYDIN B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
  RAMAZAN AKKAYA B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
  MUZAFFER DEMİR B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
  EMİN ÜNAL B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
    OĞUZHAN KOCAKAYA ŞUBE MÜDÜR V. 4627    

SATIN

ALMA

  FAHRİ İBÜK KADASTRO TEKNİSYENİ 4545    
  SUAT KADİRİOĞLU MEMUR 4586    
  TÜRKAN AYDIN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4651    
  DENİZ YALÇIN MEMUR 4589    
  HATİCE YILMAZ MÜHENDİS 4589    
  VOLKAN EREN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4659    
     MUTEMETLİK   ELİF AKGÜN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4588    
  AHMET ÖZOĞUL BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4587    
    DURSUN BUDAK ŞUBE MÜDÜRÜ 4551    
      TAŞINIRLAR   KENAN ZAFER SEZEN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4559    
  ŞAKİR TURAN UZMAN 4608    
  HÜR ÖZBEK BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4660    
  İBRAHİM GÖRGÜN  BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4606    
  FATMA AĞIRMAN MEMUR 4636    
  AHMET ÇULHA HİZMETLİ     EĞTM.DEP.
    Yakup YURTOĞLU ŞUBE MÜDÜRÜ 4556    
     PERSONEL  SERVİSİ   SONGÜL TAT BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4567    
    HAVVA ÇOBAN   4602    
    KADİR ÖZKAYA BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4597    

EVRAK

SERVİSİ

  NERİMAN GÜMÜŞELİ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4596    
  METİN ŞATAY   4562    
  HAKAN DEMİRTUNÇ HİZMETLİ (İşitme Engelli)      

GENEL

EVRAK

  NİHAT UÇAR   4748    
  SELAMİ AKTAŞ ŞUBE MÜDÜRÜ 4554    
  ÇETİN ÇOBAN B.İŞLETMENİ 4750    
  SADEGÜL BÜYÜKTANIR B.İŞLETMENİ 4561    
  TANER ÖNEL ARŞİV MEMURU 4753    
  ZAFER ÖNEL DAĞITICI 4751    
  HASAN AKTAŞ MEMUR (DAĞITICI) 4575    
  MUSTAFA SEYHAN HİZMETLİ      
  NURİ SARITAŞ DAĞITICI 4575    
  RAMAZAN BABAYİĞİT DAĞITICI 4575    
  RAMAZAN DEMİR HİZMETLİ 4575    
  HASAN AYKAÇ DAİMİ İŞÇİ 4744    
    Ercan EŞEN ŞUBE MÜDÜR V. 4844    

İDARİ

İŞLER

  ŞAKİR TURAN UZMAN 4547    
  MUSTAFA DEMİR TEKNİSYEN (Z-28 NOLU ODA) 4585    
  ÖZGÜR KARAMEHMETOĞLU TEKNİKER 4584    
  COŞKUN DEĞİRMENCİ S. İŞÇİ 4284    
  AHMET KİRAZ TEKNİSYEN 4603    
  ZEYNEL DOĞAN B. İŞLETMENİ  4646    
  HÜSEYİN AYDIN HİZMETLİ 4692    
  TÜLİN KÖK HİZMETLİ      
  MUSTAFA TÜRKYILMAZ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4646    
  KUBİLAY KAMANLI DAİMİ İŞÇİ (GARAJ AMİRLİĞİ) 4574    
  HASAN YILDIRIM BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4573    
  SELAMİ KAMANLI BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4573    
  MUSTAFA AKPINAR BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4573    
  İLYAS ÇETİNKAYA ŞOFÖR 4573    
  ÜZEYİR ELMAS ŞOFÖR 4573    
  KENAN ÜNAL ŞOFÖR 4573    
  ALİ YAVUZ İŞÇİ 4573    
  DURMUŞ TAŞÇI İŞÇİ 4573    
  MURAT YILMAZ İŞÇİ 4573    
  CİHAT ÖZTÜRK İŞÇİ 4573    
  MUAMMER UĞURBAŞ İŞÇİ 4573    
  HALİL MURAT ŞİMŞEK İŞÇİ 4573    
  MURAT ATAMAN İŞÇİ 4573    
  ALİ PINAR İŞÇİ 4573    
  SERTAÇ TÜZÜN HİZMETLİ 4573    
  ABDURRAHMAN CENGİZ HİZMETLİ 4573    
  RAMAZAN KARAKAYA BİLGİSAYAR İŞLETMENİ      
  YUSUF KARAKAYA BİLGİSAYAR İŞLETMENİ      
  FERHAT ERDOĞAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ      
  ABDULLAH DANACIOĞLU B.İŞLETMENİ (SPOR KULUBÜ) 4580    
  ATİLLA SARIKAYA DAİMİ İŞÇİ (SPOR KULUBÜ) 4580    
  EYÜP AKSAN MEMUR (SPOR KULUBÜ) 4580    
    Abdurrahim GÖK ŞUBE MÜDÜRÜ 4576    

  SOSYAL

İŞLER

  DİDEM YAĞMUR B.İŞLETMENİ 4605    
    AYGÜN YILMAZ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4605    
    ÖZLEM ÖZCAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4565    
DAİRE TABİPLİĞİ   DR.ZEYNEP GÜLEÇ(SORAL) D.TABİBİ 4640    
  BÜLENT COŞKUN LABORANT 4577    
  İLKE KESKİN HEMŞİRE 4654    
    BİRGÜL BAYGÜL HEMŞİRE 4654    
    ZÜHRE GÖKÇE HEMŞİRE 4654    
    EBRU YAŞAR DAİMİ İŞÇİ 4577    
YEMEKHANE   SÜMMANİ TEMEL B.İŞLETMENİ  4570    
  MEHMET KIŞLAR KONTROL MEMURU 4560    
  FETULLAH AY TEKNİSYEN 4592    
    SUAT KADİRİOĞLU MEMUR 4586    
4129