Şube Müdürlükleri İletişim Bilgileri



Şube Müdürlükleri İletişim Bilgileri


İletişim Bilgileri

      DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI İSİM VE TELEFON LİSTESİ 
    AD SOYAD UNVAN  IP TEL DAHİLİ TEL FAX
    MUSTAFA DEMİR  BAŞKAN 4541 6020-23 4136024
BAŞKANLIK SEKRETERYASII   TUĞBA MADEN ASİSTAN 4541 6022  
  EPÜRÜZ İLGAR ASİSTAN 4777 6021  
    Ömer Faruk ÇOBAN Halkla İlişkiler Müdürü 4546 6707 413 67 11
HALKLA   İİLİŞKİLER    SÜREYYA GÜMÜŞELİ MÜHENDİS 4571 6754  
  İSMAİL BAKIR BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4578 6753  
  Hüseyin AYAZ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4606 6754  
  Seda YILMAZ KANAT Uzman 4568    
  VIP   4129    
  EĞİTİM SALONU   4633    
           
           

BİLGİ

EDİNME

BİRİMİ

  Şimanur DEMİREL Araştırmacı 4616 6087  
  Kader GÜNDÜZTEPE Arşiv Memuru 4615 6089  
  Ayşe YILMAZ Arşiv Memuru 4617 6089  
MATBAA   METİN TOKAT APK UZMAN 4550 6750  
  SATILMIŞ ARSLAN TEKNİSYEN 4582 6062  
  DURSUN ÜNLÜSOY İŞÇİ   6062  
  EYÜP YILDIZ HİZMETLİ   6062  
  YUNİS SANLI 4/B SÖZ.PERSONEL   6062  
MÜCELLİT   CEMİL ULAŞ B.İŞLETMENİ 4583 6044-45  
  HÜSEYİN KILIÇ TEKNİSYEN   6044  
  SÜLEYMAN ERCANLI B.İŞLETMENİ   6045  
    YÜKSEL ÜNVER ŞUBE MÜDÜRÜ 4552 6038  

İNŞAAT

EMLAK 

  HATİCE GÜNER 4/B MİMAR 4594 6015  
  AYFER KULU ERSOZ MİMAR 4629 6069  
  HASAN BAYCAN JEO.MÜHENDİS 4782 6019  
  HASAN ALİ KİBAR JEO.MÜHENDİS 4650 6004  
  NEJDET TOPAL İNŞAAT MÜHENDİS 4593 6076  
  METİN YILMAZ İNŞAAT MÜHENDİS 4592 6638  
  ENDER ÇEÇEN  İNŞAAT MÜHENDİS   6046  
  EVRİM ATEŞ MAKİNE MÜHENDİS   6015  
  EZGİ DEMİRKOPAN MAKİNE MÜHENDİSİ 4591 6017  
  AYŞE SEDA İZİN (HASÇELİK) ELEKTRİK-ELOK MÜHEN. 4595 6015  
  EMEL DULKADİROĞLU HEPBİLDİ İNŞAAT TEKNİKERİ (MEMUR) 4630 6622  
  SERDAR YİĞİT İNŞAAT TEKNİKERİ  4771 6029  
  RECEP ATAŞ İNŞAAT TEKNİKERİ 4628    
  TANER BAHAR İNŞAAT TEKNİKERİ 4790 6028  
  AHMET AYDOS ELEKTRİK TEKNİKERİ 4544 6029  
  ŞERAFETTİN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ   6029  
  RAMAZAN KUTLU ELEKTRİK TEKNİKERİ 4772 6028  
  KENAN İMUR TESİSAT TEKNİSYENİ 4605 6045  
  OKTAY GÜRPINAR UZMAN 4614 6642  
  NURAY GÜNDEMİR MEMUR (YAZI İŞLERİ) 4619 6073  
  SERPİL AYVAT MEMUR (YAZI İŞLERİ) 4590 6627  
  NERMİN KARAMAN MEMUR (YAZI İŞLERİ)   6026  
  ELİF ESER MEMUR (YAZI İŞLERİ)      
  ABDULKADİR KILIÇ TEKNİSYEN (MARANGOZ) 4647 6033  
  İLHAN DEMİR DAİMİ İŞÇİ (MARANGOZ)      
  AHMET CANDEMİR DAİMİ İŞÇİ (MARANGOZ) 4642    
  EYÜP UYAR DAİMİ İŞÇİ (MARANGOZ)      
  BÜLENT KÜREKÇİ HİZMETLİ (BOYA ATÖLYESİ)      
  REFİK ÇALIMLI DAİMİ İŞÇİ (BOYA ATÖLYESİ) 4618 6035  
  ASIM CANPOLAT B. İŞLETMENİ (ELEKTRİK AT.) 4623 6032  
  ZAFER KILIÇ ELEK.TEKNİSYENİ (ELEKTRİK AT.) 4624 6058  
  SALİM GÜGERCİN ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.)      
  OSMAN ÇAKIR ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.)      
  DURMUŞ BİLGİÇ TEKNİSYEN YRD.(ELEKTRİK AT.)      
  YILMAZ ÜNSAL ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.)      
  ŞEVKET KUŞÇU ELEK.TEKNİKERİ (ELEKTRİK AT.)      
  İSMAİL YİĞİT TEKNİSYEN YRD.(TAMİR AT.) 4626 6053  
  DURSUN YILMAZ TEKNİSYEN YRD.(TAMİR AT.)   6052  
  İBRAHİM ÖNSOY MAKİNA TEKNİKERİ (TAMİR AT.)   6053  
  YUNUS TEKE TEKNİKER YRD.(TAMİR AT.)      
  BAGİ GÖKGÜL DAİMİ İŞÇİ (TAMİR AT.) 4653 6046  
SİVİL SAVUNMA   YAŞAR ÇAKIR B. İŞLETMENİ 4621 6952  
  SEDAT KAYA B. İŞLETMENİ 4569 6954  
  CENGİZ ÇAMLIBEL B.İŞLETMENİ 4622 6955  
  FERHAT ERDOĞAN A.MEMURU( NÖBETÇİ)      
  YUSUF AYDIN B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
  RAMAZAN AKKAYA B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
  MUZAFFER DEMİR B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
  EMİN ÜNAL B.İŞLETMENİ (NÖBETÇİ)      
    OĞUZHAN KOCAKAYA ŞUBE MÜDÜR V. 4627    

SATIN

ALMA

  FAHRİ İBÜK KADASTRO TEKNİSYENİ 4545    
  SUAT KADİRİOĞLU MEMUR 4586 6944  
  TÜRKAN AYDIN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4651 6042  
  DENİZ YALÇIN MEMUR 4589 6042  
  HATİCE YILMAZ MÜHENDİS 4589 6042  
  VOLKAN EREN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4659 6944  
MUTEMETLİK   ELİF AKGÜN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4588 6067  
  AHMET ÖZOĞUL BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4587 6067  
    DURSUN BUDAK ŞUBE MÜDÜRÜ 4551 6066  
      TAŞINIRLAR   KENAN ZAFER SEZEN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4559 6060  
  ŞAKİR TURAN UZMAN 4608 6034  
  HÜR ÖZBER BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4660 6070  
  İBRAHİM GÖRGÜN  BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4606 6036  
  FATMA AĞIRMAN MEMUR 4636 6078  
  AHMET ÇULHA HİZMETLİ   4631663 EĞTM.DEP.
  VEDAT DOĞU İŞÇİ   4631663 EĞTM.DEP.
    ABDURRAHMAN ÇELİK ŞUBE MÜDÜRÜ 4556 6010  
     PERSONEL  SERVİSİ   VEHBİ DURSUN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4564 6011  
  SONGÜL TAT BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4567 6011  
EVRAK SERVİSİ   NERİMAN GÜMÜŞELİ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4596 6051  
  KADİR ÖZKAYA BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4597 6050  
  HAVVA ÇOBAN (KESKİN) BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 4602 6050  
  HAKAN DEMİRTUNÇ HİZMETLİ (İşitme Engelli)   6050  

GENEL

EVRAK

  MÜSLÜM KILIÇ UZMAN 4750 6002  
  SADEGÜL BÜYÜKTANIR B.İŞLETMENİ 4561 6002  
  ÇETİN ÇOBAN B.İŞLETMENİ 4563 6003  
  ÖZLEM ÖZCAN B.İŞLETMENİ 4751 6002  
  METİN ŞATAY ARŞİV MEMURU 4562 6003  
  TANER ÖNEL ARŞİV MEMURU 4753 6003  
  MUSTAFA SEYHAN HİZMETLİ 4752 6003  
  HASAN AKTAŞ MEMUR (DAĞITICI) 4575 6005  
  NURİ SARITAŞ DAĞITICI 4575 6005  
  RAMAZAN BABAYİĞİT DAĞITICI 4575 6005  
  YUSUF GÜÇLÜ DAĞITICI 4575 6005  
  ZAFER ÖNEL DAĞITICI 4575 6005  
    Ercan EŞEN ŞUBE MÜDÜR V. 4554 6926  

İDARİ

İŞLER

  BERRİN URAL B. İŞLETMENİ (Z-28 NOLU ODA)  4320 6069  
  BAYSAL CEYHAN MÜHENDİS(Z-28 NOLU ODA) 4792 6164  
  MUSTAFA DEMİR TEKNİSYEN (Z-28 NOLU ODA) 4585 6018  
  NİHAL KARACA  DAİMİ İŞÇİ (Z-29 NOLU ODA) 4171 6665  
  HÜSEYİN AYDIN HİZMETLİ (Z-29 NOLU ODA) 4692 6043  
  SABAHATTİN ŞAHİN HİZMETLİ (Z-29 NOLU ODA) 4652 6019  
  HASAN YILDIRIM B. İŞLETMENİ (GARAJ AMİRLİĞİ)  4646 6048  
  OSMAN ŞENGÖZ B. İŞLETMENİ (GARAJ AMİRLİĞİ)  4649 6048  
  KUBİLAY KAMANLI DAİMİ İŞÇİ (GARAJ AMİRLİĞİ) 4574 6047  
    ŞOFORLER ODASI 4573 6049  
  ABDULLAH DANACIOĞLU B.İŞLETMENİ (SPOR KULUBÜ) 4580 6940  
  ATİLLA SARIKAYA DAİMİ İŞÇİ (SPOR KULUBÜ) 4580 6940  
  EYÜP AKSAN MEMUR (SPOR KULUBÜ) 4580 6940  
    Mehmet GÜNGÖR ŞUBE MÜDÜR V. 4542 6001  

  SOSYAL

İŞLER

  DİDEM YAĞMUR B.İŞLETMENİ 4648 6012  
  MEHMET GÜNGÖR KADASTRO TEKNİSYENİ 4565 6012  
DAİRE TABİPLİĞİ   DR.TÜLAY NALÇACI D.TABİBİ 4575 6011  
  DR.ZEYNEP GÜLEÇ(SORAL) D.TABİBİ 4640    
  DT.HÜLYA KUYUMCU DİŞ TABİBİ  4641 6064  
  BÜLENT COŞKUN LABORANT 4607 6013  
  MEHMET ALTUNKAYNAK B.İŞLETMENİ  4577 6068  
YEYEMEKHANE   SÜMMANİ TEMEL B.İŞLETMENİ  4570 6900  
  AYHAN KOÇYİĞİT B.İŞLETMENİ  4535 6902  
  AYGÜN YILMAZ B.İŞLETMENİ  4605    
Türkçe