-A A +A

Teftiş Kurulu 2018 Yılı Çalışma Programı Toplantısı

         Genel Müdür Vekilimiz Gökhan KANAL, Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen 2018 yılı Çalışma Programı Koordinasyon toplantısına katıldı.

         Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz, Kurumumuz tarafından yürütülen projeler ile ülkemizin kısa, orta ve uzun vadede büyümesine katkı sağlayacak önemli adımlar atıldığını vurguladı.

         Tapu ve Kadastro müdürlüklerinin yeni hizmet konseptine uygun hale getirilmesi için yoğun çalışmalar yapıldığının altını çizen Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, “Tüm Türkiye genelindeki tapu ve kadastro birimleri vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile geldiği, güler yüzlü hizmet aldığı, ayrılırken de memnuniyetle ayrıldığı birimler haline getirilecektir” dedi.

         Teşkilatımızın hizmetlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesinde Teftiş Kurulunun çalışmalarının önemine değinen Genel Müdürümüz, “Teşkilatımızda başlatılan yenilik, değişim ve uygulamaların birimlerimizde de aksaklığa meydan verilmeden uygulanıp uygulanmadığı, iş ve işlemlerin mevzuata uygun yerine getirilip getirilmediği sizlerin yaptığı teftiş, inceleme, ön inceleme ve soruşturma raporları ile ortaya çıkmaktadır” diye konuştu.

         Teftiş Kurulunun geçmiş yıllardaki başarılı çalışmalarının devam edeceğini belirten Genel Müdürümüz Gökhan KANAL, yaptıkları hizmetler için Müfettişlere teşekkür etti.

         Toplantı da Teftiş Kurulu Başkanımız Yener KARATAŞ, Teftiş Kurulu Başkanlığı’nın yaptığı çalışmalar ile ilgili sunum yaptı.