TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 2024 Yılı Bölge Müdürlükleri İç Tetkik Planı kapsamında; 03 – 07 Haziran tarihleri arasında Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizin İç Tetkikleri, Baş Tetkik Görevlileri Sayın Gökhan AKKAYA, Sayın Enes ŞUŞARLIOĞLU ile Sayın Muzaffer GÖKDEMİR tarafından yapılarak tamamlanmıştır.
TS En Iso 9001 Kalite Yönetim Sistemi (Kys) İç Tetkik Çalışmaları Tamamlandı
![](/themes/tkgm2021/assets/images/hizmet-divider.png)