UYGULAMA DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Gökmen GÜL
Tapu Sicil Md.Yrd.
Mustafa ŞAHİN
Tapu Sicil Md.Yrd.
Gizem KARACAOĞLU
Tekniker
Güler HELVACI
Bilgisayar İşletmeni
Cevdet E. HATİPOĞLU
Daire Başkanı
YAZILIM VE AR-GE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Güven Nazmi DEMİRALP
Tapu ve Kadastro Uzmanı
Bahriye YENİDOĞAN
Mühendis
İlhami YILDIZOĞU
Mühendis
Sevda KARA AYDINLI
Mühendis
Yusuf Kürşat YILDIRIM
Mühendis
Raşit GÜLBAŞ
Sözl.Bil.Pers. (Kıd.Yazılım Geliştirme Uzmanı)
Yasemin BAKAN
Sözl.Bil.Pers. (Yazılım Geliştirme Uzmanı)
Mehmet Akif YÜKSEL
Sözl.Bil.Pers. (Yazılım Geliştirme Uzmanı)
Özgür TÜREGÜN
Sözleşmeli Bilişim Personeli (Yazılım Geliştirme Uzmanı)
Hilmi BALCI
Sözleşmeli Programcı
DONANIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Halil İbrahim TEPE
Mühendis
Ertuğrul AKPINAR
Tekniker
Halil Suat ÇORUMLU
Bilgisayar İşletmeni
Nevzat AZAP
Bilgisayar İşletmeni
Melih ÇİNKAYA
Şube Müdürü V.
ELEKTRONİK BELGE YÖNETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Sema Zekiye BAŞOL
Tekniker
Oğuz GENÇ
Bilgisayar İşletmeni
Mustafa TEK
Şube Müdürü V.
BİLGİ İŞLEM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
Tarık BOYUN
Tapu ve Kadastro Uzman Yrd.
Bediha ŞAHİN BAŞARAN
Mühendis
Belgin BOLATOĞLU
Mühendis
Demet Derya YAMANER
Mühendis
Sevtap Candan DOĞUTEPE
Mühendis
Derya ERGİN ERGANİ
Matematikçi
Burcu HALICI
İstatistikçi
Hafize Selcen ÖNER
Programcı
Turay Avşar ÇÖTELİ
Programcı
Ercan ASLAN
Kadastro Teknisyeni
Alper ŞENAY
Bilgisayar İşletmeni
Şuayip ERGEZEN
Daimi İşçi
Hüseyin MUKTEDİR
Şube Müdürü
PERSONEL VE YAZI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Tuğba TELLİ KESKİN
Bilgisayar İşletmeni
Demet AYDOĞAN UĞURLU
Şube Müdürü
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Elif ERCAN
Tapu ve Kadastro Uzman Yrd.
Nigar NURANSOY
Matematikçi
Sevil KANAAT
İstatistikçi
Lokman KAPAN
Şube Müdürü V.
MALİ YÖNETİM VE SATIN ALMA ŞUBE MÜD.
Mehmet ÖZTÜRK
Bilgisayar İşletmeni
İbrahim Kemal TORUN
Bilgisayar İşletmeni
Onur GÜNEY
Şube Müdürü V.
VERİ YÖNETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Pakize AK
Tapu ve Kadastro Uzman Yrd.
Mustafa AVAN
Şube Müdür V.
Bilgi Güvenliği Birimi
Emine TÜRKASLAN
Şube Müdürü
İşlem Destek Servisi
Fatih Abdurrahman AKTEPE
Tekniker
Pelin EROL ŞAHİN
Tekniker
Ceren CEYLAN
Kadastro Teknisyeni
Emel ENCAN
Kadastro Teknisyeni
Anıl ÖZTÜRK
Bilgisayar İşletmeni
Ayça ULUŞEN
Bilgisayar İşletmeni
Çağrı ÖNAL
Bilgisayar İşletmeni
Ertan AYBAKIR
Bilgisayar İşletmeni
Esra AYRAK
Bilgisayar İşletmeni
Firdevs LİMAN
Bilgisayar İşletmeni
Serpil DEĞİRMENCİ
Bilgisayar İşletmeni
Sümeyra YÜKSEL
Bilgisayar İşletmeni
Tuğba DORUK YILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Aysel DEĞİRMENCİ BOLAT
Memur
Cengiz ÖZDEMİROĞLU
BİM Müdürü
Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı
Bilal KÜÇÜKKAYA
Şube Müdürü
Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı
Mert Yasin ÖZ
Şube Müdürü
Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı