TSE TETKİK HEYETİNDEN GENEL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

25
Haziran
2021

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığınca yürütülen Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi kapsamında, Genel Müdürlük merkez ve taşra birimlerinde TS EN ISO 9001:2015 Standardına göre kurulmuş olan Kalite Yönetim Sisteminin uygunluğunun takibi amacıyla Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Tetkik Heyeti tarafından 21- 25/06/2021 tarihleri arasında 2. Gözetim Tetkiki yapılmıştır.


Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile (TSE) arasında Kalite Yönetim Sistemi Belge Yenileme Tetkiki Kapanış Toplantısı 25.06.2021 tarihinde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde düzenlendi.
Toplantı sonunda; TSE Tetkik Heyeti Başkanı Reşit YAZICIOĞLU, TSE Tetkikçilerinden Aytekin ERASLAN, Ethem KAYA, Civan Mert DEMİRCİGİL ile Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet POSTACI, Kalite Yönetim Şube Müdürü Osman EMİR ve Birim Kalite Sorumlusu Ş. Banu ÜNAL, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI'yı makamında ziyaret etti.


Genel Müdürümüz ve TSE Tetkik Heyeti arasında Kalite Yönetim Sistemi hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.


Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, ziyaretten dolayı Tetkik Heyetine teşekkür ederek, tetkikin her iki kuruma ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.