TADEBİS PAYDAŞ TOPLANTISI YAPILDI

21
Ekim
2021

TADEBİS (Taşınmaz Değerleme Bilgi Sistemi) toplantısı Genel Müdürlük VİP Salonunda Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

20 Eylül 2021 tarihinde yürürlüğe giren yabancıların taraf olduğu işlemlerde  aranılan değerleme raporlarının elektronik ortamda yönetilmesine ilişkin TADEBİS projesi ile ilgili olarak Genel Müdürümüz M. Zeki ADLI, SPK Başkan Yardımcısı Uğur ELÖNÜ, TDUB Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar BAHÇECİ, GABİM Genel Müdürü Faruk BOSTANCI, Genel Müdür Yardımcımız Sinan FİDAN İle Yabancı İşler Dairesi Başkanımız Gökhan ÇANAKÇI, sektör temsilcileri ile bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya sektör temsilcileri olarak, GİGDER (Gayrimenkul Yurtdışı Tanıtım Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk AKBAL, Başkan Yardımcısı Bayram TEKÇE,   MÜSİAD İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Cemil YÜKSEKDAĞ, GYODER Genel Sekreteri Murat BERBEROĞLU ile KONUTDER Genel Sekreteri Doğan Selçuk ÖZTÜRK katılım sağladı.