Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TAPU VE KADASTRO X. (SAMSUN) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Yılmaz UZUN
Bölge Müdürü Vekili
YIlmaz UZUN
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Personel Şube Müdürlüğü

Hukuk ve Denetim Şubu Müdürlüğü

Tapu Şube Müdürlüğü

 

Erol ER
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü

İşletme Şube Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Hasan OKUMUŞ
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Arşiv Hizmetleri Şube Müdürlüğü

1
Hacı Osman TURAN
Şube Müdürü
Personel Şube Müdürlüğü
2
Berna BEŞER
Kadastro Teknisyeni
3
Seçil Reyhan TİREKİ
Memur
1
Ömer İlker İMER
Şube Müdürü
Kadastro Şube Müdürlüğü
2
Ayla AVCI
Kontrol Mühendisi
3
Rezzan DERİNKÖK
Kontrol Mühendisi
4
Musa BOLATBAŞ
Kontrol Mühendisi
5
Ahmet Atila ÖZTAŞ
Kontrol Mühendisi
6
Ceyda SOLEY ANGIN
Mühendis
7
Umut DERİNKÖK
Mühendis
8
Ümit Fatma TÜMÇAKIR
Kadastro Teknisyeni
1
İsmail AKTAŞ
Şube Müdürü
Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü
2
Funda BOZKURT
Tekniker
3
Özlem YILDIRIM
Bilgisayar İşletmeni
1
Recep DEMİRCAN
Şube Müdürü
Tapu Şube Müdürlüğü
2
Mustafa NAYCI
Mühendis
3
Yasemin BİLGİÇ
Uzman
4
Fatma Tuğba YILMAZ
Kadastro Teknisyeni
1
Tayyip ÇELİK
Şube Müdürü
Arşiv Hizmetleri Şube Müdürlüğü
2
Songül DEMİREL
Uzman
3
Sabri AŞÇI
Bilgisayar İşletmeni
Bilgi Teknolojileri
İhsan AKBAĞ
Şube Müdürü
Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü
2
Bahar KARAGÜLLE
Mühendis
3
Cihan ATAÇ
Mühendis
4
Usameddin TANRIKULU
Mühendis
5
Oktay AKALTUN
Uzman
6
Hüseyin SEZEN
Tekniker
1
İsmail AKTAŞ
Şube Müdürü
İşletme Şube Müdürlüğü
2
Derya KASAP
Tekniker
3
Keziban ÖZTEKİN
Bilgisayar İşletmeni
5
Hakan Tamer KOCABAŞ
Bilgisayar İşletmeni
6
Seyit Ahmet ÖKSÜZ
Daimi İşçi
1
Özcan TİREKİ
Kadastro Teknisyeni
1
Şaduman MALKOÇ
Şube Müdürü
Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü
2
Abdurrahman KABATAŞ
Bilgisayar İşletmeni
3
Şaban BAŞ
Bilgisayar İşletmeni
4
Musa KELEŞ
Bilgisayar İşletmeni
5
Dilber ŞEN
Bilgisayar İşletmeni
6
Selim ORDULU
Bilgisayar İşletmeni
7
Şeyda ŞİMŞEK ATA
Bilgisayar İşletmeni
8
Esra KURUDERE
Hemşire
9
Gülsen YILMAZ
Memur
10
Hasan FEYİZOĞLU
Hizmetli
11
Zeki GÜNAL
Daimi İşçi
12
Hüseyin YILDIRIM
Daimi İşçi
13
Huriye BAŞTUĞ
Daimi İşçi
14
Burak Selçuk ÇELEBİ
Daimi İşçi
15
Adnan DENİZ
Sürekli İşçi
16
Ali KESİCİ
Sürekli İşçi
17
Gönül YAMANARDA
Sürekli İşçi
18
Selma AKAY
Sürekli İşçi
19
Semiha CANŞİ
Sürekli İşçi
20
Sezen AKSU SÖNMEZ
Sürekli İşçi
21
Yasin ÖZDEN
Sürekli İşçi
22
Mustafa DEDE
Güvenlik
23
Adem KELEŞ
Güvenlik
24
Şuayip SEMİZOĞLU
Güvenlik
25
Murat KARAMAN
Güvenlik
26
Emin KURTÇA
Güvenlik