Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO II. (İSTANBUL) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Personel Şube Müdürlüğü

Tapu Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

İşletme Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Bilgi Teknolojileri ve Arşiv Şube Müdürlüğü

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Orhan BOSTANCI | Şube Müdürü
Orhan BOSTANCI
Şube Müdürü
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Özlem ELSIKMA | Tekniker
Özlem ELSIKMA
Tekniker
Tuncay CAN | Söz. İdari Büro Görevlisi
Tuncay CAN
Söz. İdari Büro Görevlisi
Hakan EMREAÇIK | Söz. İdari Büro Görevlisi
Hakan EMREAÇIK
Söz. İdari Büro Görevlisi
Çiğdem ÇAKARA | Memur
Çiğdem ÇAKARA
Memur
Bahadır BALTACI | Bilgisayar İşletmeni
Bahadır BALTACI
Bilgisayar İşletmeni
Orhan BOSTANCI | Şube Müdürü
Orhan BOSTANCI
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Nazife ÖZER | Tekniker
Nazife ÖZER
Tekniker
Hatice AYDIN | Tekniker
Hatice AYDIN
Tekniker
Ayşe Nihal GÖKDAĞ | Bilgisayar İşletmeni
Ayşe Nihal GÖKDAĞ
Bilgisayar İşletmeni
Nazlıhan DEKKAN | Bilgisayar İşletmeni
Nazlıhan DEKKAN
Bilgisayar İşletmeni
Tuğçe ÖZER | Bilgisayar İşletmeni
Tuğçe ÖZER
Bilgisayar İşletmeni
Hülya TOPLAR | Bilgisayar İşletmeni
Hülya TOPLAR
Bilgisayar İşletmeni
Zübeyde GÜLER | Bilgisayar İşletmeni
Zübayde GÜLER
Bilgisayar İşletmeni
Kazım KARTAL | Bilgisayar İşletmeni
Kazım KARTAL
Bilgisayar İşletmeni
Emre AYBER | Memur
Emre AYBER
Memur
Vuslat BAKAR | Şube Müdürü
Vuslat BAKAR
Şube Müdürü
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ömer BEKLİYEN | Mühendis
Ömer BEKLİYEN
Mühendis
Serhat ADIYAMAN | Uzman
Serhat ADIYAMAN
Uzman
Metin DEMİR | Uzman
Metin DEMİR
Uzman
Mustafa DEMİR | Arşiv Memuru
Mustafa DEMİR
Arşiv Memuru
Macit ATEŞ | Bilgisayar İşletmeni
Macit ATEŞ
Bilgisayar İşletmeni
Alaattin KAYA | Bilgisayar İşletmeni
Alaattin KAYA
Bilgisayar İşletmeni
Melih YAMEN | Sürekli İşçi
Melih YAMEN
Sürekli İşçi
Medet SAYIN | Sürekli İşçi
Medet SAYIN
Sürekli İşçi
Hikmet UZUN | Şube Müdürü
Hikmet UZUN
Şube Müdürü
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Emir KARAGÖZ | Kadastro Teknisyeni
Emir KARAGÖZ
Tekniker
Osman YILMAZ | Uzman
Osman YILMAZ
Uzman
Melih KAYA | Söz. İdari Destek Görevlisi
Melih KAYA
Söz. İdari Destek Görevlisi
Nurcan YALÇIN ÖZKAYA | Sürekli İşçi
Nurcan YALÇIN ÖZKAYA
Sürekli İşçi
Sevil KANAL | Sürekli İşçi
Sevil KANAL
Sürekli İşçi
M. Cesim GÜLTEKİN | Şube Müdürü
M. Cesim GÜLTEKİN
Şube Müdürü
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Necdet GÜNEŞ | Mühendis
Necdet GÜNEŞ
Mühendis
Esra ÇELİKOĞLU
Esra ÇELİKOĞLU
Uzman
Muhiddin USTA | Uzman
Muhiddin USTA
Uzman
Adnan ZENCİR | Arşiv Memuru
Adnan ZENCİR
Arşiv Memuru
Kaya CENGİZ | Daimi İşçi
Kaya CENGİZ
Daimi İşçi
İ. Okan SAKARYA | Söz. İdari Destek Görevlisi
İ. Okan SAKARYA
Söz. İdari Destek Görevlisi
İbrahim FIRAT | Söz. İdari Destek Görevlisi
İbrahim FIRAT
Söz. İdari Destek Görevlisi
Gonca EYÜBOĞLU | Şube Müdürü
Gonca EYÜBOĞLU
Şube Müdürü
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Aydın ÖZENÇ | Kontrol Mühendisi
Aydın ÖZENÇ
Kontrol Mühendisi
S.Gökçe TURAN GÜNGÖR | Kontrol Mühendisi
S.Gökçe TURAN GÜNGÖR
Kontrol Mühendisi
Fatmagül GÜZEL ATAN | Kontrol Mühendisi
Fatmagül GÜZEL ATAN
Kontrol Mühendisi
Esra SAĞLAM | Sürekli İşçi
Esra SAĞLAM
Sürekli İşçi
Hacı Salih GÖKNAR | Şube Müdürü
Hacı Salih GÖKNAR
Şube Müdürü
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Nihal AKSOY IŞIK | Uzman
Nihal AKSOY IŞIK
Uzman
Dilek SİNKİL | Bilgisayar İşletmeni
Dilek SİNKİL
Bilgisayar İşletmeni
Sami YÖRENÇ | Memur
Sami YÖRENÇ
Memur
Aytün AKGÜL GÜÇLÜ | Bilgisayar İşletmeni
Aytün AKGÜL GÜÇLÜ
Bilgisayar İşletmeni
Kader Gül BULUT | Bilgisayar İşletmeni
Kader Gül BULUT
Bilgisayar İşletmeni