Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TAPU VE KADASTRO II. (İSTANBUL) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Personel Şube Müdürlüğü

Tapu Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

İşletme Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Bilgi Teknolojileri ve Arşiv Şube Müdürlüğü

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Orhan BOSTANCI
Şube Müdürü
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Özlem ELSIKMA
Tekniker
Tuncay CAN
Söz. İdari Büro Görevlisi
Hakan EMREAÇIK
Söz. İdari Büro Görevlisi
Çiğdem ÇAKARA
Memur
Bahadır BALTACI
Bilgisayar İşletmeni
Orhan BOSTANCI
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Nazife ÖZER
Tekniker
Ebru ÇİÇEK
Tekniker
Hatice AYDIN
Tekniker
Neslihan ŞENEL
Bilgisayar İşletmeni
Ayşe Nihal GÖKDAĞ
Bilgisayar İşletmeni
Nazlıhan DEKKAN
Bilgisayar İşletmeni
Tuğçe ÖZER
Bilgisayar İşletmeni
Hülya TOPLAR
Bilgisayar İşletmeni
Zübayde GÜLER
Bilgisayar İşletmeni
Kazım KARTAL
Bilgisayar İşletmeni
Emre AYBER
Memur
Vuslat BAKAR
Şube Müdürü
DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ömer BEKLİYEN
Mühendis
Serhat ADIYAMAN
Uzman
Metin DEMİR
Uzman
Mustafa DEMİR
Arşiv Memuru
Macit ATEŞ
Bilgisayar İşletmeni
Alaattin KAYA
Bilgisayar İşletmeni
Melih YAMEN
Sürekli İşçi
Medet SAYIN
Sürekli İşçi
Hikmet UZUN
Şube Müdürü
İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Emir KARAGÖZ
Tekniker
Osman YILMAZ
Uzman
Melih KAYA
Söz. İdari Destek Görevlisi
Nurcan YALÇIN ÖZKAYA
Sürekli İşçi
Sevil KANAL
Sürekli İşçi
M. Cesim GÜLTEKİN
Şube Müdürü
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Necdet GÜNEŞ
Mühendis
Esra ÇELİKOĞLU
Uzman
Muhiddin USTA
Uzman
Emel ALTUNKAYA
Tekniker
Adnan ZENCİR
Arşiv Memuru
Kaya CENGİZ
Daimi İşçi
İ. Okan SAKARYA
Söz. İdari Destek Görevlisi
İbrahim FIRAT
Söz. İdari Destek Görevlisi
Gonca EYÜBOĞLU
Şube Müdürü
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ahmet CAN
Kontrol Mühendisi
Aydın ÖZENÇ
Kontrol Mühendisi
S.Gökçe TURAN GÜNGÖR
Kontrol Mühendisi
Fatmagül GÜZEL ATAN
Kontrol Mühendisi
Esra SAĞLAM
Sürekli İşçi
Recep GÖKNAR
Şube Müdürü
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Nihal AKSOY IŞIK
Uzman
Dilek SİNKİL
Bilgisayar İşletmeni
Sami YÖRENÇ
Memur
Aytün AKGÜL GÜÇLÜ
Bilgisayar İşletmeni
Kader Gül BULUT
Bilgisayar İşletmeni