Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO VII. (DİYARBAKIR) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Bölge Müdürü
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Personel Şube Müdürlüğü

İşletme ve Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

 

Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Zafer BOZTAŞ - Şube Müdürü
Zafer BOZTAŞ
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Seniha ARCAGÖK - Memur
Seniha ARCAGÖK
Memur
İhsan YÜKSEKOL - Bilgisayar İşletmeni
İhsan YÜKSEKOL
Bilgisayar İşletmeni
Zelal KARAMAN - Tekniker
Zelal KARAMAN
Tekniker
Asuman HALVACI - Memur
Asuman HALVACI
Memur
Nahit ARKAN | Şube Müdürü V.
Nahit ARKAN
Şube Müdürü V.
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ali İhsan İSKENDEROĞLU - Kadastro Teknikeri
Ali İhsan İSKENDEROĞLU
Kadastro Teknikeri
Şehmus MERMUT - Araştırmacı
Şehmus MERMUT
Araştırmacı
Cengiz ÇELİK | Şube Müdürü
Cengiz ÇELİK
Şube Müdürü
İŞLETME VE DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet SAYLIK - Mühendis
Mehmet SAYLIK
Mühendis
Burhan ŞİMŞEKOĞLU - Tekniker
Burhan ŞİMŞEKOĞLU
Tekniker
Hatem ATABEY - Arşiv Memuru
Hatem ATABEY
Arşiv Memuru
Fatma YALÇIN - Bilgisayar İşletmeni
Fatma YALÇIN
Bilgisayar İşletmeni
Veysi SANAY - Tekniker
Veysi SANAY
Tekniker
Mehmet ORUÇ - Bilgisayar İşletmeni
Mehmet ORUÇ
Bilgisayar İşletmeni
Necla POLAT - Memur
Necla POLAT
Memur
Abdullah ÇİÇEK - Daimi İşçi
Abdullah ÇİÇEK
Daimi İşçi
Mehmet ŞİMŞEK - Bilgisayar İşletmeni
Mehmet ŞİMŞEK
Bilgisayar İşletmeni
Yakup UYANIK - Bilgisayar İşletmeni
Yakup UYANIK
Bilgisayar İşletmeni
Nedret NARİN - Vasıfsız İşçi
Nedret NARİN
Vasıfsız İşçi
Nihat ESEN - Bilgisayar İşletmeni
Nihat ESEN
Bilgisayar İşletmeni
Nizamettin ÇAPA - Bilgisayar İşletmeni
Nizamettin ÇAPA
Bilgisayar İşletmeni
İsmail KOÇLARDAN - Memur
İsmail KOÇLARDAN
Memur
Ömer TANIK - Memur
Ömer TANIK
Memur
Abdullah KARADENİZ - İdari Des. Görevlisi
Abdullah KARADENİZ
İdari Des. Görevlisi
Metin ÖZBEK - Hizmetli
Metin ÖZBEK
Hizmetli
Mesut KARDAŞ - Daimi İşçi
Mesut KARDAŞ
Daimi İşçi
Ömer SÖNMEZ - Daimi İşçi
Ömer SÖNMEZ
Daimi İşçi
Vedat ZORLU - Daimi İşçi
Vedat ZORLU
Daimi İşçi
Selahattin KORUL - Söz İdari Des. Görevlisi
Selahattin KORUL
Söz İdari Des. Görevlisi
Zülfi KURT - Söz İdari Des. Görevlisi
Zülfi KURT
Söz İdari Des. Görevlisi
Daver AKSU - Daimi İşçi
Daver AKSU
Daimi İşçi
Çetin KIRIM - Daimi İşçi
Çetin KIRIM
Daimi İşçi
Abidin ÇINAR - Daimi İşçi
Abidin ÇINAR
Daimi İşçi
Necdet ÖZKAÇAR - Daimi İşçi
Necdet ÖZKAÇAR
Daimi İşçi
Yücel BALKAYA - Daimi İşçi
Yücel BALKAYA
Daimi İşçi
Özcan DEMİR - Güvenlik Görevlisi
Özcan DEMİR
Güvenlik Görevlisi
Abdurrahim SALTAN - Güvenlik Görevlisi
Abdurrahim SALTAN
Güvenlik Görevlisi
Abdulvasih ASLAN - Güvenlik Görevlisi
Abdulvasih ASLAN
Güvenlik Görevlisi
Ahmet GÜLER - Güvenlik Görevlisi
Ahmet GÜLER
Güvenlik Görevlisi
Emin EKİCİ - Güvenlik Görevlisi
Emin EKİCİ
Güvenlik Görevlisi
Mehmet Şirin ÇEKER - Güvenlik Görevlisi
Mehmet Şirin ÇEKER
Güvenlik Görevlisi
Mustafa SEVİNÇ - Güvenlik Görevlisi
Mustafa SEVİNÇ
Güvenlik Görevlisi
Veli CAN - Güvenlik Görevlisi
Veli CAN
Güvenlik Görevlisi
Yasin KEKLİK | Şube Müdürü V.
Yasin KEKLİK
Şube Müdürü V.
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Serdar ÖZMEN - Mühendis
Serdar ÖZMEN
Mühendis
Selahattin CANGİR - Mühendis
Selahattin CANGİR
Mühendis
Fırat AYDIN - Kadastro Teknikeri
Fırat AYDIN
Tekniker
Öznur ÜNER - Tekniker
Öznur ÜNER
Tekniker
Şube Müdürü
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Sevil ORUÇ - Teknisyen
Sevil ORUÇ
Teknisyen
Tuba DENGİZ - Tekniker
Tuba DENGİZ
Tekniker