Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO VII. (DİYARBAKIR) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Murat ÇALIK - Bölge Müdürü
Bölge Müdürü
Musa SARIKAYA - Bölge Müdür Yardımcısı
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

Emrah KARAKOÇ - Bölge Müdür yardımcısı
Bölge Müdür yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü

Abdulkadir YILMAZ - Bölge Müdür Yardımcısı
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Zafer BOZTAŞ - Şube Müdürü
Zafer BOZTAŞ
Şube Müdürü
TAPU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Seniha ARCAGÖK - Memur
Seniha ARCAGÖK
Memur
İhsan YÜKSEKOL - Bilgisayar İşletmeni
İhsan YÜKSEKOL
Bilgisayar İşletmeni
Zelal KARAMAN - Tekniker
Zelal KARAMAN
Tekniker
Asuman HALVACI - Memur
Asuman HALVACI
Memur
Süleyman DEMİRKIRAN - Şube Müdürü
Süleyman DEMİRKIRAN
Şube Müdürü
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ali İhsan İSKENDEROĞLU - Kadastro Teknikeri
Ali İhsan İSKENDEROĞLU
Kadastro Teknikeri
Şehmus MERMUT - Araştırmacı
Şehmus MERMUT
Araştırmacı
Cengiz ÇELİK | Şube Müdürü
Cengiz ÇELİK
Şube Müdürü
İŞLETME VE DESTEK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet SAYLIK - Mühendis
Mehmet SAYLIK
Mühendis
Burhan ŞİMŞEKOĞLU - Tekniker
Burhan ŞİMŞEKOĞLU
Tekniker
Hatem ATABEY - Arşiv Memuru
Hatem ATABEY
Arşiv Memuru
Fatma YALÇIN - Bilgisayar İşletmeni
Fatma YALÇIN
Bilgisayar İşletmeni
Veysi SANAY - Tekniker
Veysi SANAY
Tekniker
Mehmet ORUÇ - Bilgisayar İşletmeni
Mehmet ORUÇ
Bilgisayar İşletmeni
Necla POLAT - Memur
Necla POLAT
Memur
Abdullah ÇİÇEK - Daimi İşçi
Abdullah ÇİÇEK
Daimi İşçi
Mehmet ŞİMŞEK - Bilgisayar İşletmeni
Mehmet ŞİMŞEK
Bilgisayar İşletmeni
Yakup UYANIK - Bilgisayar İşletmeni
Yakup UYANIK
Bilgisayar İşletmeni
Nedret NARİN - Vasıfsız İşçi
Nedret NARİN
Vasıfsız İşçi
Nihat ESEN - Bilgisayar İşletmeni
Nihat ESEN
Bilgisayar İşletmeni
Nizamettin ÇAPA - Bilgisayar İşletmeni
Nizamettin ÇAPA
Bilgisayar İşletmeni
İsmail KOÇLARDAN - Memur
İsmail KOÇLARDAN
Memur
Ömer TANIK - Memur
Ömer TANIK
Memur
Abdullah KARADENİZ - İdari Des. Görevlisi
Abdullah KARADENİZ
İdari Des. Görevlisi
Metin ÖZBEK - Hizmetli
Metin ÖZBEK
Hizmetli
Mesut KARDAŞ - Daimi İşçi
Mesut KARDAŞ
Daimi İşçi
Ömer SÖNMEZ - Daimi İşçi
Ömer SÖNMEZ
Daimi İşçi
Vedat ZORLU - Daimi İşçi
Vedat ZORLU
Daimi İşçi
Selahattin KORUL - Söz İdari Des. Görevlisi
Selahattin KORUL
Söz İdari Des. Görevlisi
Zülfi KURT - Söz İdari Des. Görevlisi
Zülfi KURT
Söz İdari Des. Görevlisi
Daver AKSU - Daimi İşçi
Daver AKSU
Daimi İşçi
Çetin KIRIM - Daimi İşçi
Çetin KIRIM
Daimi İşçi
Abidin ÇINAR - Daimi İşçi
Abidin ÇINAR
Daimi İşçi
Necdet ÖZKAÇAR - Daimi İşçi
Necdet ÖZKAÇAR
Daimi İşçi
Yücel BALKAYA - Daimi İşçi
Yücel BALKAYA
Daimi İşçi
Özcan DEMİR - Güvenlik Görevlisi
Özcan DEMİR
Güvenlik Görevlisi
Abdurrahim SALTAN - Güvenlik Görevlisi
Abdurrahim SALTAN
Güvenlik Görevlisi
Abdulvasih ASLAN - Güvenlik Görevlisi
Abdulvasih ASLAN
Güvenlik Görevlisi
Ahmet GÜLER - Güvenlik Görevlisi
Ahmet GÜLER
Güvenlik Görevlisi
Emin EKİCİ - Güvenlik Görevlisi
Emin EKİCİ
Güvenlik Görevlisi
Mehmet Şirin ÇEKER - Güvenlik Görevlisi
Mehmet Şirin ÇEKER
Güvenlik Görevlisi
Mustafa SEVİNÇ - Güvenlik Görevlisi
Mustafa SEVİNÇ
Güvenlik Görevlisi
Veli CAN - Güvenlik Görevlisi
Veli CAN
Güvenlik Görevlisi
Yasin KEKLİK | Şube Müdürü V.
Yasin KEKLİK
Şube Müdürü V.
KADASTRO ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Serdar ÖZMEN - Mühendis
Serdar ÖZMEN
Mühendis
Selahattin CANGİR - Mühendis
Selahattin CANGİR
Mühendis
Fırat AYDIN - Kadastro Teknikeri
Fırat AYDIN
Tekniker
Öznur ÜNER - Tekniker
Öznur ÜNER
Tekniker
Nahit ARKAN - Şube Müdürü V.
Nahit ARKAN
Şube Müdürü V.
HUKUK VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Sevil ORUÇ - Teknisyen
Sevil ORUÇ
Teknisyen
Tuba DENGİZ - Tekniker
Tuba DENGİZ
Tekniker