Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO IV. (BURSA) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Adnan CEVHER | Bölge Müdürü
Bölge Müdürü
Feridun YÖRÜK | Bölge Müdür Yardımcısı
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Kadastro Şube Müdürlüğü

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Cemil ŞENTÜRK | Bölge Müdür Yardımcısı
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

Orhan ERDOĞAN | Bölge Müdür Yardımcısı
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

İşletme Şube Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Murat PALALI
Murat PALALI
Şube Müdürü V.
Kadastro Şube Müdürlüğü
Cankat BATU
Cankat BATU
Kontrol Mühendisi
Ramazan AKYOL
Ramazan AKYOL
Kontrol Mühendisi
İbrahim SERİN
İbrahim SERİN
Mühendis
Nuh Ecevit TÜRKOĞLU
Nuh Ecevit TÜRKOĞLU
Kontrol Mühendisi
Azize CEVHER
Azize CEVHER
Kontrol Mühendisi
Gültekin KONAŞOĞLU
Gültekin KONAŞOĞLU
Kadastro Teknisyeni
Hüseyin GÜNDÜZ
Hüseyin GÜNDÜZ
Kadastro Teknisyeni
Ad Soyad | Ünvan
Enes ADLİ
Daimi İşçi
Ziynet ÇETİN
Ziynet ÇETİN
Şube Müdürü
Hukuk Ve Denetim Şube Müdürlüğü
M. Melikşah KEMERLİ
M. Melikşah KEMERLİ
Uzman
Ad Soyad | Ünvan
L. Burak AKYOL
Araştırmacı
Çiğdem ALİCANOĞLU
Çiğdem ALİCANOĞLU
Uzman
Çetin YAZICI
Çetin YAZICI
Memur
Suna VERİM
Suna VERİM
Uzman
Alaattin OBUT
Alaattin OBUT
Şube Müdürü
Tapu Şube Müdürlüğü
Veysi YARĞIN
Veysi YARĞIN
Şube Müdürü
Murat AKKILIÇ
Murat AKKILIÇ
Uzman
Selami BALTACI
Selami BALTACI
Bilgisayar İşletmeni
Abdullah ATALAR
Abdullah ATALAR
Bilgisayar İşletmeni
Kudbettin IŞIK
Kudbettin IŞIK
Bilgisayar İşletmeni
Sedat TURPÇU
Sedat TURPÇU
Bilgisayar İşletmeni
Mustafa CANBUDAK
Mustafa CANBUDAK
Daimi İşçi
Erkan SALTABAŞ
Erkan SALTABAŞ
Daimi İşçi
Ad Soyad | Ünvan
Sevda İmren TER
Sürekli İşçi
Mahmut DEMİR
Mahmut DEMİR
Şube Müdürü
Personel Şube Müdürlüğü
Gülay SAKARYA
Gülay SAKARYA
Bilgisayar İşletmeni
Tuncay GÜZ
Tuncay GÜZ
Sözleşmeli İdari Büro Görevlisi
Veysel SEYMEN
Veysel SEYMEN
Daimi İşçi
Erkan ŞEN
Erkan ŞEN
Memur
Mustafa UÇMAZ
Mustafa UÇMAZ
Şube Müdürü
İşletme Şube Müdürlüğü
Fatma ORUÇ
Fatma ORUÇ
Uzman
Ömer ÖZ
Ömer ÖZ
Bilgisayar İşletmeni
Ertuğrul KOÇ
Ertuğrul KOÇ
Hizmetli
Özer ALTUN
Özer ALTUN
Daimi İşçi
Atilla EREN | Şube Müdürü
Atilla EREN
Şube Müdürü
Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Y. Murat ÖZDEMİR
Y. Murat ÖZDEMİR
Tekniker
Deniz İŞMAN
Deniz İŞMAN
Programcı
Selahattin GÜLFİDAN
Selahattin GÜLFİDAN
Bilgisayar İşletmeni
Emrah UZUNYILMAZ
Emrah UZUNYILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Personel Foto
Akın SATIK
Şef
Personel Foto
Murat HÜR
Bilgisayar İşletmeni
Personel Foto
Osman ÖZDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
Personel Foto
Mustafa YILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Personel Foto
Veysi ÖZYOLCU
Hizmetli
Personel Foto
Veysel YILDIRIM
Sözleşmeli İdari Destek Görevlisi
Personel Foto
Ömer SEYHAN
Daimi İşçi
Personel Foto
Yasin GÜNDOĞAN
Daimi İşçi
Personel Foto
Mehmet Ali KOÇ
Daimi İşçi
Personel Foto
Hamza ERTEM
Daimi İşçi
Personel Foto
Kenan ÇUKUR
Sürekli İşçi
Personel Foto
Ebubekir ÇAKI
Sürekli İşçi
Personel Foto
Derya SÜNGÜ
Sürekli İşçi
Personel Foto
Tijen CANPOLAT
Bilgisayar İşletmeni
foto
İbrahim ÜNLÜ
Sürekli İşçi