izmir-bm

izmir-bm

Tapu ve Kadastro III. (İzmir) Bölge Müdürlüğü

Bölge Müdürümüz Sayın Yusuf MEŞHUR'un Karacasu Kaymakamı Sayın Hatice Gamze KURAN ve Tapu Müdürlükleri Ziyareti

Bölge Müdürümüz, Karacasu Kaymakamı Sayın Hatice Gamze KURAN’ı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak akabinde Tapu Müdürlüğünü ziyaret etmiştir. Ziyaretinde Genel Müdürümüz Sayın M. Zeki ADLI tarafından taltif edilen Teşekkür Belgesini Sözleşmeli Büro Personeli Mücahit ÖZ’e vermiştir. Ayrıca Kuyucak, Nazilli, Sultanhisar, Köşk ve İncirliova Tapu Müdürlükleri ziyaret edilmiş olup, iş ve işleyişler hakkında karşılıklı görüşmeler yapılmıştır.

Bölge Müdürümüz Sayın Yusuf MEŞHUR'un Karaburun Kaymakamı Sayın Serap ÖZMEN ÇETİN ve Tapu Müdürlüğü Ziyareti

Bölge Müdürümüz, Karaburun Kaymakamı Sayın Serap ÖZMEN ÇETİN’i makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak akabinde Tapu Müdürlüğünü ziyaret etmiştir. Ziyaretinde Genel Müdürümüz Sayın M. Zeki ADLI tarafından taltif edilen Teşekkür Belgesini Sürekli İşçi Onur ATAÖZ’e vermiştir.

Bayram Mesajı

Kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde yeni bir Kurban Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Manevi dünyamızın zenginleştiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, birbirine kenetlenerek dargınlıkların giderildiği Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.