176. YAŞIMIZDA ATA’NIN HUZURUNDAYIZ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün kuruluşunun 176. yılında, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI ve üst yönetimimiz Ata’nın huzurundaydı.

Kuruluş yıldönümümüzün Anıtkabir programında, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI ve beraberindekiler, Aslanlı Yolda yürüdükten sonra mozoleye çelenk bıraktılar.
Saygı duruşunun ardından Heyet, Misak’ı Milli Kulesi’ne geçti. Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Anıtkabir özel defterini imzaladı ve şu ifadelere yer verdi:

“Aziz Atatürk;

Tapu ve Kadastro Ailesi olarak, çalışanlarımızın değerli katkıları ile vatandaşımıza ve paydaş kurumlara hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. 

Kurumumuzun 176’ncı Kuruluş Yılında Huzurundayız.

Milletimize emanet ettiğiniz “Eserinizi” Hür ve bağımsız bir şekilde yaşatmak için çalışıyoruz.
Devletimizi ve Milletimizi daha büyük hedeflere ulaştırmak için gayret ediyor, çağdaş ülkeler seviyesinde ve bilgi çağının gereklerine uygun olarak Milletimize güvenilir ve etkin bir şekilde hizmet sunmanın gururu ve mutluluğu içerisinde büyük bir azim ve inançla çalışıyoruz. Ruhun Şad Olsun.”

Heyet, Anıtkabir’den ayrılmadan önce 176. yıl hatıra fotoğrafı çektirdi.

Programa başta Genel Müdürümüz olmak üzere Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız, Tapu Kadastro Uzmanları, Şube Müdürleri ve personelimiz katıldı.

176. YIL PASTA KESİM TÖRENİ 

Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI’nın katılımıyla Genel Müdürlüğümüz yemekhanesinde pasta kesim töreni düzenlendi.

Üst düzey yöneticilerimizin ve Kurum personelimizin de katıldığı törende Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, günün önemine binaen bir konuşma yaptı.

Genel Müdürümüz konuşmasında Kurumumuzun 176 yıldır personelimizin özverili çalışmaları sayesinde bugünlere geldiğinden bahsederek, personelimize çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Günün anısına yaptırılan pasta kesimi gerçekleştirildikten sonra personelimize yemek servisi yapıldı.