2019-2023 STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYI

27
Eylül
2018

Genel Müdürümüz M.Zeki ADLI, "2019-2023 Dönemine İlişkin Stratejik Plan Çalışmaları" çalıştayına katıldı.

Programın açılışında konuşan ADLI “Kurum olarak; gelişmişliğin temel ölçütleri olan planlı ve bilimsel bir şekilde çalışmak, Kurumumuzu çağdaş seviyeye yükseltmek, vatandaşlarımıza ve paydaş kurumlara daha verimli hizmet etmek, çalışanlarımızın memnuniyetini kazanmak için bu tür çalıştaylarımıza önem vermekte ve devam etmekteyiz. Kurumsal olarak bu üç sene içerisinde bazı hedefler ortaya koyduk. Bu hedefler; kadastral anlamda hatalı verileri düzeltip kesin veri haline getirerek doğru ve hızlı ulaşılabilirlik seviyesine yükseltmek, TAKBİS verilerini güncellemek, arşivlerimizi elektronik ortama aktarmak olacaktır. Bu hedefleri gerçekleştirdiğimiz takdirde, Türkiye, tek tapu müdürlüğüymüş gibi hizmet verecek duruma gelecektir. Çalıştayımız ise, bu hedeflerimizin altlığını oluşturmaktadır.

TKGM-TÜBİTAK/TÜSSİDE arasında gerçekleştirilen çalıştayda, Genel Müdürümüz ADLI;“Yöneticiliğini yaptığımız bu kurumlar bize emanettir. Bizim de bu emanetleri en iyi şekilde yönetmemiz gerekir. Bu yönetiminde temel prensibi, planlı çalışmaktan geçer. O yüzden kurum adına biz de bu hedefleri gerçekleştirmek için planlarımızı ve stratejilerimizi iyi belirleyerek, daha verimli ve kaliteli hizmet vermenin yollarını araştırmamız lazım. Bu çalıştayda oluşacak sinerji ile ülkemize daha kaliteli hizmetler vereceğimize inanıyorum.” diyerek çalıştayın önemine vurgu yaptı. 

Programa Genel Müdür M.Zeki ADLI yanı sıra Genel Müdür Yardımcılarımız Adil Hakan AYBER, Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Teftiş Kurulu Başkanı Metin BEYAZ, İç Denetim Birimi Başkanı Halil İbrahim KARAKAYA, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet POSTACI, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK, Kadastro Dairesi Başkanı Sinan FİDAN, Harita Dairesi Başkanı Nevzat İhsan SARI, Yabancı İşler Dairesi Başkanı Adnan KAHVECİ, Arşiv Dairesi Başkanı Dr. Bekir Tarık YİĞİT, Personel Daire Başkanı İbrahim ÖZTÜRK, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Yücel SERDAR, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sedat BAKICI, Döner Sermaye İşletmesi Müdürü Gürkan ÖZÇELİK, şube müdürleri, uzmanlar ve personel katıldı.