3B KADASTRO UYGULAMASI EĞİTİMİ VE ZİYARET

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN,  beraberinde Harita Dairesi Başkanlığında Tapu ve Kadastro Uzmanı Ekrem AYYILDIZ, Bilgi Teknolojileri Başkanlığında Mühendis Sevda Kara AYDINLI ve Kadastro Dairesi Başkanlığında Mühendis Zeynep BAYRAMOĞLU ile 06 Mayıs 2024 tarihinde Van Tapu ve Kadastro  XV. Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda 3 Boyutlu Kadastro uygulaması hakkında eğitim verdi.
Eğitime Harita Mühendisleri odası Van Şube temsilcisi ve üyeleri ile Mimarlar Odası ,Emlakçılar Odası Van Şube Başkanı ve temsilcileri ; Van merkez ve İlçelerinde bulunan Belediye İmar birim sorumluları, Van iline bağlı Tapu ve Kadastro Müdür, Müdür Yardımcıları ile mühendisler katılım sağladı. 
Eğitimin ardından 07 Mayıs 2024 tarihinde Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN, Van Tapu ve Kadastro  XV. Bölge Müdürü Burak Çelebi KARAGÖZ ile Erciş, Muradiye, Çaldıran ve Saray Tapu Müdürlükleri ile Erciş Kadastro Birimini ziyaret etti.
Ziyarette incelemelerde bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.