TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TAPU VE KADASTRO VI. (ANTALYA) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Funda AYDIN SEYMEN
Bölge Müdürü
Hacı Emin YÜCEL
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Tapu Şube Müdürlüğü

Personel Şube Müdürlüğü

Ersin GÜLDAL
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

İşletme Şube Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Mahmut GÜLTEKİN
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü

Kadastro Şube Müdürlüğü

 

Nail TEKİN
Şube Müdürü
Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü
Ahmet Murat SERÇE
Ahmet Murat SERÇE
Tekniker
Senem KELEBEK CANBOLAT
Senem KELEBEK CANBOLAT
Tekniker
Şukriye BEYDİN
Şukriye BEYDİN
Tekniker
Hamit BERBER
Şube Müdürü
Tapu Şube Müdürlüğü
Yıldırım KURUKAYA
Yıldırım KURUKAYA
Mühendis
Nazlı ÜNLÜ
Nazlı ÜNLÜ
Tekniker
Ayşe ADLI
Ayşe ADLI
Bilgisayar İşletmeni
Emrah KAHRAMAN
Emrah KAHRAMAN
Bilgisayar İşletmeni
Nurdan ÇİFTÇİ
Nurdan ÇİFTÇİ
Bilgisayar İşletmeni
Aygül CANDAN
Aygül CANDAN
Memur
Abdullah BAŞER
Şube Müdürü
Personel Şube Müdürlüğü
Şebnem DİNÇTÜRK
Şebnem DİNÇTÜRK
Bigisayar İşletmeni
Ceyda GÜÇLÜ
Ceyda GÜÇLÜ
Bigisayar İşletmeni
Gamze YÜCESAN
Gamze YÜCESAN
Bigisayar İşletmeni
Emine HALICIOĞLU
Emine HALICIOĞLU
Bigisayar İşletmeni
Turan ÖZSU
Şube Müdürü
Kadastro Şube Müdürlüğü
Onur OZAN
Onur OZAN
Kontrol Mühendisi
İbrahim TÜTÜŞOĞLU
İbrahim TÜTÜŞOĞLU
Kontrol Mühendisi
Ömer Özgür ERBAŞ
Ömer Özgür ERBAŞ
Kontrol Mühendisi
Hüseyin Özgür ÖZKARA
Hüseyin Özgür ÖZKARA
Kontrol Mühendisi
Ad Soyad | Ünvan
Yalçın ARAYICI
Kontrol Mühendisi
Dilek MENTEŞ
Dilek MENTEŞ
Arşiv Memuru
Naile YABACI
Naile YABACI
Kadastro Teknisyeni
İskender AKKUŞCİ
Şube Müdürü
İşletme Şube Müdürlüğü
İbrahim BEYAZ
İbrahim BEYAZ
Mühendis
Hasan SAVUN
Hasan SAVUN
Kadastro Teknisyeni
Hanife UYGUN
Hanife UYGUN
Bilgisayar İşletmeni
Gökhan VURAL
Gökhan VURAL
Sözleşmeli İdari Büro Görevlisi
Mehmet Ali DEMİRBAŞ
Şube Müdürü
Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Bahadır GÖRGEÇ
Bahadır GÖRGEÇ
Mühendis
Cengiz DEMİRTAŞ
Cengiz DEMİRTAŞ
Mühendis
Perihan KOBAKÇAM ŞAHİN
Perihan KOBAKÇAM ŞAHİN
Mühendis
Azime ŞAHİN
Azime ŞAHİN
Uzman
Süleyman ERDEM
Süleyman ERDEM
Programcı
Taner GÜLTEKİN
Taner GÜLTEKİN
Tekniker
Taner Coşkun KAVAKLIOĞLU
Taner Coşkun KAVAKLIOĞLU
Tekniker
Özlem UMAY
Özlem UMAY
Tekniker
Bayram BARAN
Bayram BARAN
Kadastro Teknisyeni
Gökhan ÇAVUŞ
Gökhan ÇAVUŞ
Bilgisayar İşletmeni
Hakan SARI
Hakan SARI
Bilgisayar İşletmeni
Ali GÜNAY
Ali GÜNAY
Bilgisayar İşletmeni
Muharrem BAŞBOĞA
Muharrem BAŞBOĞA
Bilgisayar İşletmeni
Nurdan KIZILKAYA
Nurdan KIZILKAYA
Memur
Emine SİLSÜPÜR
Emine SİLSÜPÜR
Arşiv Memuru
Ümmü YETER
Ümmü YETER
Hizmetli
Harun ÖZKAN
Harun ÖZKAN
Daimi İşci
Özay FİRİK
Özay FİRİK
Sürekli İşci
Selami KARABACAK
Selami KARABACAK
Sürekli İşci
Havva KAYI
Havva KAYI
Sürekli İşci
Servet BALTAŞ
Servet BALTAŞ
Sürekli İşci
Vedat Yılmaz EKİNCİ
Vedat Yılmaz EKİNCİ
Sözleşmeli İdari Büro Görevlisi
Mehtap GÜÇLÜ
Mehtap GÜÇLÜ
Sürekli İşci
Şükrü ÖNAL
Şükrü ÖNAL
Teknisyen
Bahri BAHAR
Bahri BAHAR
Sürekli İşci
Muharrem ÖZER
Muharrem ÖZER
Sürekli İşci
Musa GÜÇLÜ
Musa GÜÇLÜ
Sürekli İşci
Zeynep ATAY
Zeynep ATAY
Sürekli İşci
Derya Şahin
Derya Şahin
Sürekli İşci
Fatih YILMAZ
Fatih YILMAZ
Sürekli İşci
Özlem OĞUZHANOĞULLARI
Özlem OĞUZHANOĞULLARI
Sürekli İşci
Ahmet MEYDAN
Ahmet MEYDAN
Sürekli İşci
Aysel Özkan
Aysel Özkan
Sürekli İşci
Mine OĞUZHANOĞULLARI
Mine OĞUZHANOĞULLARI
Sürekli İşci
Osman SÖYLEMEZ
Osman SÖYLEMEZ
Vasıfsız İşci
Mesut KARAOĞLAN
Mesut KARAOĞLAN
Hizmetli