Edirne Kadastro ve Tapu Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı ve Seminer

14 Eki 2021

Bölge Müdürümüz Sayın Hayrullah AKDEMİR başkanlığında, Edirne Kadastro ve Tapu Müdürlerimizle il bazlı değerlendirme ve planlama toplantısı 14.10.2021 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz konferans salonunda yapılmıştır.

Toplantıya Bölge Müdür Yardımcılarımız Nergiz KARA ve Özkan ESER ile birlikte Şube Müdürlerimiz ve ilgili Tapu ve Kadastro Müdürlerimiz iştirak etmiş olup devam eden projelerimiz ile diğer çalışma ve faaliyetlerimiz hakkında değerlendirmeler yapılarak karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri konusunda fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Toplantı sonrasında, Uzman Psikolog Sayın Hülya KORKMAZ tarafından toplantıya katılan müdürlerimize ve hizmet binamızda bulunan personellerimize yönelik olarak pandemi sonrası “Yalnız İnsan, Risk ve Korku Çağı, Stres ve Öfke Kontrolü” konulu seminer/eğitim verilmiştir.

Seminer sonunda katılım gösteren Müdür ve personellerimiz memnuniyetlerini dile getirmiş olup, yapılmış olan seminer ve seminerin hayatlarına kattığı/katacağı farklılıklar için teşekkür etmişlerdir.