Motivasyon Budur

06 Ara 2023

Bölge Müdürlüğümüz öncülüğünde başatılan ve Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kırklareli Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizde görev yapan her kademedeki personellerimize yönelik konunun uzmanı değerli hocamız İbrahim ERGİNSOY tarafından verilen "Diksiyon, Adabı Muaşeret ve Protokol Kuralları Dersleri" konulu eğitim Kırklareli Halk Eğitim Merkezi salonunda çalışanlarımızın yükselen motivasyonu ile tamamlanmıştır.

Eğitimin kapanış konuşmasında, Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMiR bugün burada çalışanlarımızın yüzünde gördüğümüz gülücükler bizimde sinerjimizi arttırmıştır. Kardeşlerimizin bu kadar yoğun çalışmalarına ragmen hiç yüksünmeden mesai saatlerinin dışında kalan eğitimlere tam kadro ile keyifle katılarak ciddiye almaları Devlet vakarına yakışır davranışlar içerisinde bulunmaları, kurumun mesleki etik ve kurallarını özümseyerek kurum kültür ve aidiyetini benimsemeleri, sevgimizi heyecanımızı zirveye taşımıştır. Değerli hocamızın birikimleri ile 4 günde tamamlanan eğitimin mesai arkadaşlarımızda en iyi karşılığı bulduğu görülmektedir. Burada bulunan kardeşlerimizin, gerek çalışma yaşamında gerekse sosyal yaşamda insani davranışları şekillendiren görgü ve nezaket kuralları içerisinde bilgi ve birikimlerini aktaracaklarıcaklarından da şüphem yoktur diyerek sözlerini tamamlamıştır.

Ardından Sayın İbrahim ERGİNSOY’ a, çalışanlarımıza verdiği eğitim, yol göstericiliği ve rehberlik, konusundaki değerli katkıları sebebiyle teşekkür edilerek, plaket takdim edilmiştir.