Erzincan Bölge Müdürlüğü Ziyareti

25
Ekim
2021

Genel Müdür Yardımcımız A. Hakan AYBER, İç Denetim Birimi Başkanı Halil İbrahim KARAKAYA, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Cevdet Ekmel HATİOPOĞLU ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN ile birlikte 21-22 Ekim 2021 tarihlerinde Erzincan Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Genel Müdür Yardımcımız  A. Hakan AYBER Başkanlığında, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Erzincan Bölge Müdürü Hasan DAYIKARACA, Bölge Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürlerinin katılımı ile yetki alanında bulunan Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ile Video Konferans Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan projeler, faaliyetler ve çalışmalar hakkında sunum yapıldıktan sonra müdürlüklerden iş ve işlemlerin süresi içerisinde bitirilmesinin önemine değinilerek sorun ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının ardından Genel Müdür Yardımcımız A. Hakan AYBER, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Erzincan Bölge Müdürü Hasan DAYIKARACA ve Bölge Müdür Yardımcısı Halil Nafiz BAYINDIR ile Erzincan Merkez, Gümüşhane Merkez, Bayburt Merkez Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ile Üzümlü, Tercan, Köse Tapu Müdürlüklerini; İç Denetim Birimi Başkanı Halil İbrahim KARAKAYA ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN, Bölge Müdür Yardımcısı Bilal SELÇUK ile Gümüşhane Merkez Tapu ve Kadastro Müdürlükleri ile Refahiye, Kemah, İliç, Kemaliye, Şiran Tapu Müdürlükleri ile Kelkit Tapu Müdürlüğü ve Kadastro Birimini yerinde ziyaret ederek müdürlüklerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alıp incelemelerde bulundu.

Ayrıca Genel Müdür Yardımcımız  A. Hakan AYBER ve beraberindeki heyet Erzincan İli ''Kadastro Haritalarının Güncellenmesi'' işi şantiyesini ziyaret edip incelemelerde bulunup, çalışmalar hakkında bilgi aldı.