FAALİYET VE PROJELERİN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

26
Aralık
2018

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımız ile ‘Değerlendirme Toplantısı’nda bir araya geldi.

2018 yılı faaliyetlerinin değerlendirildiği ve 2019 yılı hedeflerinin masaya yatırıldığı toplantıda, Genel Müdürlük Merkez Birimlerinin 2018 yılında yürüttüğü ve sonuçlandırılan projeler değerlendirdi. Öte yandan, 2019 yılı içerisinde yapılacak olan veya devam eden projeler üzerinde de görüş alıverişinde bulunuldu.

Toplantıya Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI başkanlık ederken, toplantıda ayrıca Genel Müdür Yardımcılarımız Adil Hakan AYBER, Ömer Sinan BAYÇELEBİ, Teftiş Kurulu Başkanı Metin BEYAZ,İç Denetim Birim Başkanı Halil İbrahimKARAKAYA, ,Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet POSTACI, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK,  Kadastro Dairesi Başkanı Sinan FİDAN, Harita Dairesi Başkanı Nevzat İhsan SARI, Yabancı İşler Dairesi Başkanı Adnan KAHVECİ, Arşiv Dairesi Başkanı Dr.Bekir Tarık YİĞİT, Personel Dairesi Başkanı İbrahim ÖZTÜRK, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Yücel SERDAR, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sedat BAKICI ve Döner Sermaye İşletme Müdürü Gürkan ÇELİK de hazır bulundu.