GENEL MÜDÜRÜMÜZ İSTANBUL II. TKBM’DEKİ İFTAR PROGRAMINA KATILDI

İstanbul Tapu ve Kadastro II. Bölge Müdürlüğünde, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI ve üst yöneticilerimizin katıldığı iftar programı düzenlendi.

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, “Ramazan ayında, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ailemizin çalışan sayısı olarak en büyük kısmını oluşturan İstanbul Bölge Müdürlüğümüz ile iftarımızı beraber yapalım istedik. İstanbul, 15 milyondan fazla nüfusu ile birçok ülkenin bile nüfusundan daha büyük nüfusa sahip.  Bu büyük nüfusun tapu işlem hacmi de doğal olarak diğer illerimize göre çok daha fazla.  2021 yılında en çok satış işlemi yapılan illerin başında 419 bin işlemle İstanbul geliyor. Bu işlem hacminden dolayı sizlerin ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz. Biz sizlerin iş yükünüzü azaltmak için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.” diye konuştu. 

Ramazan ayının insanları bir araya getiren özel bir ay olduğunu vurgulayan Genel Müdürümüz, “Bu özel ayda, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ailesi olarak Sizlerle hep beraber olalım istedik. Gece gündüz demeden çalışarak mesai kavramını unutan siz değerli personelimizle fırsat buldukça daha çok vakit geçireceğiz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.   
Programda Genel Müdürümüz, davetlilere ve Kurumumuzdan emekli olan personelimize hediye takdim etti.

Programa, Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız, İstanbul Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Dr. Cengiz YILDIRIM, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürleri, Kurumumuzdan emekli çalışanlarımız ve aileleri katıldı.