HATAY BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

Genel Müdür Yardımcımız  Tamer İNAN, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN, Hatay Tapu ve Kadastro XII. Bölge Müdürü  Tamer TAŞKIRAN ve beraberindeki heyetin katılımı ile  Adana İli, Seyhan İlçesinde MEGSİS ve kadastro müdürlükleri faaliyetlerinin değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda  Kadastro Dairesi Başkanlığı Kontrol Mühendisleri Neşe BUÇAN ve Fatih Çağatay KAPLAN  tarafından sunumlar yapıldı.

Hatay Bölge Müdürlüğü yetki alanındaki kadastro müdürlüklerince yürütülen kadastral faaliyetlerin daha etkin, ekonomik ve hızlı sunulması ve elektronik kadastronun altyapısının oluşturulması çalışmaları kapsamında yeni yol haritasının belirlenmesi, veri onayı, başvuru süreçleri ile personel performans kriterlerinin belirlenmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirildi.

Uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, uygulama birliğinin sağlanması ve kamu hizmet standartlarının yükselmesine yönelik görüş alış-verişinde bulunuldu.

Genel Müdür Yardımcımız  Tamer İNAN ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat ERDOĞAN Bölge Müdürlüğünün yetki alanında bulunan Hatay, Adana, Mersin  ve Osmaniye illerinde bulunan bazı Tapu Müdürlükleri ile kadastro şantiyelerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Personel ile görüş alışverişinde bulunarak, Genel Müdürlüğümüz projeleri hakkında personeli bilgilendirdi.