İLHAM VEREN KAMU YÖNETİMİ PROJE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

24
Mart
2022

Genel Müdürlüğümüz geliştirdiği projelerle başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “İlham Veren Kamu Yönetimi Ödülleri” kapsamında Merkezi Teşkilat Kategorisinde, İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülünü Webtapu Sistemi Projesi ile Genel Müdürlüğümüz aldı.

KALDER Ankara Şubesi tarafından, ülkemizin tüm sektör ve kuruluşlarında mükemmellik kültürünün yaygınlaştırılması misyonu çerçevesinde, yerel ve ulusal düzeyde, kamu hizmeti sunumunda yenilikçiliği, yaratıcılığı ve verimliliği teşvik etmek amacıyla kamu sektöründeki iyi uygulamaların tanındığı-ödüllendirildiği İlham Veren Kamu Yönetimi Ödülleri 24.03.2022 tarihinde sahiplerini buldu.

Genel Müdürlüğümüzün Webtapu Sistemi Projesi ile katıldığı ödül törenine, Genel Müdürlüğümüzü temsilen Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet POSTACI, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Tapu ve Kadastro Uzmanları Metin ULUDAĞ, Sadettin TUNAS ve Emre ERGİN ERGANİ katıldı.

Ödül töreninde konuşma yapan Strateji Geliştirme Daire Başkanımız Mehmet POSTACI, "Kurumumuz tarafından yürütülen projelerle gelecekte de bu tür ödülleri almak hedefiyle, Webtapu Sisteminin geliştirilmesinde ve yürütülmesinde emeği geçen başta Sayın Bakanımız Murat KURUM olmak üzere, Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI ve tüm personelimize teşekkür ederiz.” dedi.