KAMUDA PROJE HİZMETLERİ TOPLANTISI

08
Aralık
2018

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Ankara Ticaret Odası’nda düzenlenen “Kamuda Proje Hizmetleri” toplantısına katıldı.

Toplantıda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Genel Müdürümüz, e-ipotek, e-haciz, tapu-paydaş projesi, tapu-takas, e-arşiv, web-tapu uygulaması, e-anket, 3 boyutlu kadastro MEGSİS, TUSAGA-Aktif ve gayrimenkul değerleme gibi projelerin bir çoğunun hayata geçirildiğini ifade ederek “bu hedefleri 3 sene içinde gerçekleştirilmesi için çaba harcıyoruz” diye konuştu.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün yaptığı iş ve işlemlerin önemine vurgu yapan Genel Müdürümüz ADLI “Kurumumuz senede yaklaşık 8 milyon işlem ile 30 milyon vatandaşımıza hizmet veren bir kurumdur. Bu itibarla kurumumuzu, devletin dışa bakan yüzü olarak tanımlarım. Biz bu kurumda ne kadar iyi bir hizmet verirsek vatandaşlarımızın da devletimize bakışı o derece olumlu olacaktır” dedi. 

Toplantıya Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI’nın yanı sıra, ATO Başkanı Gürsel BARAN, HKMO Başkanı Orhan KASAP, HARMİAD Başkanı Hasan BULUT, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Mehmet POSTACI, Tapu Dairesi Başkanı Hasan ÇELİK, Kadastro Dairesi Başkanı Sinan FİDAN, Harita Dairesi Başkanı Nevzat İhsan SARI, Personel Dairesi Başkanı İbrahim ÖZTÜRK, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sedat BAKICI ile çok sayıda davetli katıldı.