TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TAPU VE KADASTRO XIX. (KASTAMONU) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Yücel SERDAR
Bölge Müdürü
1
Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Personel Şube Müdürlüğü 

İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü 

 

Necati COŞKUN
Bölge Müdür Yrd.
Bağlı Birimler

Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü 

Tapu Şube Müdürlüğü

Kadastro Şube Müdürlüğü 

 

Mürsel KARACA  Şube Müdürü
Mürsel KARACA
Şube Müdürü
İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü
Mustafa Serhat KÜTEN
Mustafa Serhat KÜTEN
Bilgisayar İşletmeni
Merve FIRTINA
Merve FIRTINA
Uzman
Nurcan ARSLAN
Nurcan ARSLAN
Tekniker
İsmail KARADAŞ
İsmail KARADAŞ
Kadastro Teknisyeni
Hayriye ORHAN
Hayriye ORHAN
Tekniker
Rabia BAYRAKTAR İLİK
Rabia BAYRAKTAR İLİK
Tekniker
Gökhan İLİK
Gökhan İLİK
Tekinker
Erhan CEBECİOĞLU
Erhan CEBECİOĞLU
Tekniker
Saadettin BATUMLUOĞLU
Saadettin BATUMLUOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Ali SİVRİOĞLU
Ali SİVRİOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Erhan DURAN
Erhan DURAN
Bilgisayar İşletmeni
Seda OYTUN BAŞAK
Seda OYTUN BAŞAK
Memur
Ahmet HÜSEYİNOĞLU
Ahmet HÜSEYİNOĞLU
Arşiv Memuru
Tarık AYNACIOĞLU
Tarık AYNACIOĞLU
Hizmetli
Müslüm ÇETİN
Müslüm ÇETİN
Hizmetli
İrfan TERZİ
İrfan TERZİ
İşçi
İbrahim EREL
İbrahim EREL
İşçi
Hüseyin BAŞARAN
Hüseyin BAŞARAN
İşçi
Ömer ŞAHİN
Ömer ŞAHİN
Sürekli İşçi
Fatih TOKALIOĞLU
Fatih TOKALIOĞLU
Sürekli İşçi
Salih ÖZEN
Salih ÖZEN
Sürekli İşçi
Alaettin GARPASLAN
Alaettin GARPASLAN
Sürekli İşçi
Kamil KAY
Kamil KAY
Sürekli İşçi
Serdar KETHÜDAOĞLU
Serdar KETHÜDAOĞLU
Sürekli İşçi
Naci YORKANCI
Naci YORKANCI
Sürekli İşçi
Salih TONER
Salih TONER
Sürekli İşçi
Mehmet Cesim GÜLTEKİN
Mehmet Cesim GÜLTEKİN
Şube Müdürü
Kadastro Şube Müdürlüğü
Özgül TÜRKSOY
Özgül TÜRKSOY
Mühendis
Şeyma Damla DAİMSELAMET
Şeyma Damla DAİMSELAMET
Mühendis
Barkın ŞENSOY
Barkın ŞENSOY
Kadastro Teknisyeni
Osman KALKAN
Osman KALKAN
Şube Müdürü
Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü
Başak EROL
Başak EROL
Kadastro Teknisyeni
Atilla OCAK | Şube Müdürü
Atilla OCAK
Şube Müdürü
Tapu Şube Müdürlüğü
Mehtap DEMİREL
Mehtap DEMİREL
Kadastro Teknisyeni
Hülya KÜÇÜK
Hülya KÜÇÜK
Tekniker
Gökhan ATICI
Gökhan ATICI
Şube Müdürü
Personel Şube Müdürlüğü
Hülya ÖZEL
Hülya ÖZEL
Bilgisayar İşletmeni
Mine UZUN
Mine UZUN
Tekniker