174. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri

21 May 2021

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 174. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Bölge Müdürümüz Sayın Mustafa ÇETİNKAYA, Bölge Müdür Yardımcımız Serhat BATTAL, Şube Müdürlerimiz ve merkezdeki Tapu ve Kadastro Müdürlerimizin katılımı ile Kayseri Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk koyma, saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının okunması suretiyle tören icra edilmiştir.

Bölge Müdürümüz Mustafa ÇETİNKAYA, Melikgazi Tapu Müdürü Necati Murat AKALIN ve Kocasinan Tapu Müdürü Hanifi YURTERİ 174. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kayseri Valisi Şehmus GÜNAYDIN ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ’ı  makamlarında ziyaret etmişlerdir.

Bölge Müdürümüz Sayın Mustafa ÇETİNKAYA 174. Kuruluş Yıldönümü mesajında bütün personelimizin 174. Kuruluş yıldönümünü yürekten kutlayarak canla başla çalışan tapu ve kadastronun fedakar personelini bu vesile ile tebrik etmiş ve  174. Kuruluş yıldönümünün hayırlı hizmetlere vesile olmasını dilemiştir.

174.Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Bölge Müdürlüğümüz hizmet binası yemekhanesinde pasta kesilerek Melikgazi Tapu Müdürlüğünden emekli olan Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Necip KAPLAN’a plaket verilmiştir.   

Mensubu olmaktan kıvanç duyduğumuz Kurumumuzun 174. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun.