ŞAMPİYON MAKAM FUTBOL TAKIMI

Genel Müdürlüğümüzün 175. Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası sonuçlandı.

Final maçı öncesi Kuruluş Yıl Dönümü anısına düzenlenen Veteranlar maçında Kurumumuzun üst düzey yöneticileri gösteri maçı yaptı.

Çok çekişmeli geçen final maçı Makam ile Tapu Dairesi Başkanlığı arasında oynanırken, 5-1'lik skorla Makam ipi göğüsleyen taraf oldu.

Diğer taraftan Tapu Dairesi Başkanlığı ikinci olurken, üçüncülüğü ise Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ve Kadastro-Taşınmaz Dairesi Başkanlığı Futbol Takımları paylaştı.

Maçın ardından Kupa Törenine geçilerek, şampiyon olan Makam Futbol Takımının kupasını Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI verdi. Diğer takımlar kupa ve şiltlerini Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün üst düzey yöneticilerinden aldı.

Turnuvada ayrıca en centilmen oyunculara, en centilmen takımlara ve turnuvada emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi.

Kupa töreninde konuşan Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekerek, bu tür sportif faaliyetlerin kurum aidiyet duygusunu pekiştirdiğini belirtti.

Ayrıca 175. Kuruluş Yıl Dönümü anısına düzenlenen Futbol Turnuvası ile Satranç Turnuvasına verdiği katkılardan dolayı Personel Dairesi Başkanımız İbrahim ÖZTÜRK’e teşekkür plaketi verildi.

Kupa töreninin ardından aile fotoğrafı çektirildi.