diyarbakir-bm

diyarbakir-bm

Tapu ve Kadastro VII. (Diyarbakır) Bölge Müdürlüğü

20 Yıl Sonra Tapuya Kavuşma Heycanı Batman Tapu Müdürlüğü,Batman

      Tapu Müdürlüğü’nde düzenlenen tapu dağıtım törenine Vali ve Başkanvekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili, Muzaffer Özkan, Tapu İl Müdürü Aziz Şimşek , Batman Kadastro Müdürü Gökhan TANER ve bazı hak sahipleri katıldı. Tapuları dağıtan Vali Şahin; “Bizim için çok uzun ve zahmetli bir sürecin sonuna gelindi. Artık meyvelerini toplamanın sevincini yaşadığımız bir an. 20 yılı aşkın bir süredir eski Korik köyü ve Tilmerç köyünün olduğu bölgede devam eden imar meseleleri bizim son 1.5 yıldır yoğun çabamızla beraber nihayete erdi.

Vefat

Bölge Müdürlüğümüz personeli Veysi SANAY'ın kaynanası vefat etmiştir.Merhumeye Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

İletişim  0 542 613 9867

Vefat

Bağlar Tapu Müdürlüğü personeli Kadri TOPRAK'ın annesi vefat etmiştir.Merhumeye Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

İletişim  0 535 589 8877

Vefat

Bölge Müdür yardımcısı Necati COŞKUN'un dayısı vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

İletişim  0 532 584 0638

Vefat

Bölge Müdürlüğümüz personeli Necla POLAT'ın eniştesi Osman ASLAN vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

İletişin Necla POLAT  0 539 310 7660

Vefat

Bölge Müdürlüğümüz emekli şube müdürü Halil YILDIRIM vefat etmiştir cenazesi yeniköy mezarlığına defin edilmiştir.Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

İletişim oğlu Mehmet Emin YILDIRIM  0 554 192 9321