edirne-bm

edirne-bm

Tapu ve Kadastro XIV. (Edirne) Bölge Müdürlüğü

Bir Ağaç Bin Nefes

Edirne İli Keşan İlçesi Gökçetepe Mevkiinde bulunan kurum personellerimizin faydalanacağı Eğitim ve Rehabilitasyon amaçlı düzenlenen ilk ve tek tesisimizin peyzajında kullanılmak üzere Keşan Orman İşletme Müdürlüğü ve Keşan Belediye Başkanlığının katkılarıyla sağlanan 2250 adet fidanın dikimi ile büyük bir dönüşüme sahne alarak ormanlık alanımızı ve yapılanları gelecek nesillerimize emanet bırakıyoruz. Keşan Orman İşletme Müdürlüğü ve Keşan Belediye Başkanlığına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

MSB Çorlu İnşaat Emlak Bölge Başkanlığından Ziyaret

Milli Savunma Bakanlığı Çorlu İnşaat Emlak Bölge Başkanlığından heyet, Bölge Müdürlüğümüze ziyarette bulunmuşlardır. Bölge Müdür Yardımcımız Ahmet ÖZDEN görüşmede, kurumumuzun faaliyetleri, son dönemindeki projeleri, modernizasyon ve gelişmeleri hakkında bilgiler vermiş kurumumuzun tanıtımına katkı sağlayarak kurumsal işbirliği alanlarını istişare etmişlerdir. Sayın Heyetimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Lalapaşa Tapu Müdürlüğümüze Ziyaret

Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMİR Bölge Müdür Yardımcımız Ahmet ÖZDEN ile birlikte, Lalapaşa Tapu Müdürlüğünü ziyaret etmiş olup, Müdürlüğümüz de bekleyen başvuruların ortalama bekleme süreleri ve bu oranların minimum düzeye indirilmesi ile birlikte, ihtiyaç duydukları sarf malzemelerine dair taleplerinin standart talep formu EBYS üzerinden düzenlenerek zamanında istenilmesine yönelik toplantı da durumun değerlendirilmesi yapılmıştır. Ardından Bölge Müdürümüzün hediye ettiği power banklerin personele dağıtımı yapılmış, çalışma arkadaşlarımız Bölge Müdürümüze memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Kofçaz Tapu Müdürlüğü Ziyareti

Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMİR Bölge Müdür Yardımcımız Ahmet ÖZDEN ile birlikte, Kofçaz Tapu Müdürlüğümüzü ziyaret etmiş olup, Genel Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu projeleri yerinde denetleyerek incelemede bulunmuşlar, Müdürlüğümüzde bekleyen başvuruların ortalama bekleme süreleri ve bu oranların minimum düzeye indirilmesinin sağlanmasına yönelik toplantı da durumun değerlendirilmesi yapılmış, arşiv çalışmalarını yerinde incelemişlerdir. Ardından Bölge Müdürümüzün hediye ettiği power banklerin personele dağıtımı yapılmış, çalışma arkadaşlarımız Bölge Müdürümüze memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Babaeski Tapu Müdürlüğüne Denetim

Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMİR Bölge Müdür Yardımcımız Ahmet ÖZDEN ile birlikte, Babaeski Tapu Müdürlüğümüzü ziyaret etmiş olup, Genel Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu projeler ve bekleyen başvurularla ilgili denetimlerimizi gerçekleştirerek, Müdürlüklüğümüzde 2023 yılı yevmiye sayıları, artış oranları ve web yevmiye oranlarının değerlendirilmesi ile birlikte, EBYS' de açık bulunan evrakların usulünce zamanında kapatılmasının sağlanmasına yönelik toplantı da durumun değerlendirilmesi yapılmış, arşiv çalışmalarını yerinde incelemişlerdir. Mesai arkadaşlarımıza daha gayretli olmaları yönünde telkinlerde bulunulmasının ardından Bölge Müdürümüzün çam sakızı çoban armağanı hediye ettiği power banklere çalışma arkadaşlarımız memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Edirne Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimize Ziyaret

Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMİR Bölge Müdür Yardımcımız Ahmet ÖZDEN ve Şube Müdürlerimiz ile birlikte, Edirne Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizi ziyaret etmiş olup, Genel Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu projeler ve Müdürlüklerimizin Bölge Müdürlüğümüzün 25.01.2024 tarih, 11534133 sayılı yazısıyla talimatlandırılan takbiste zemini aktif parseli pasif olan veya zemini pasif parseli aktif olan taşınmazların incelenmesi ve gerekli düzeltmelerin ivedilikle yapılması, parsellerin aktif yada pasif olması durumunda tereddüte düşüldüğünde ilgili Kadastro Müdürlüğü ile birlikte inceleme yapılarak gerekli çalışmaların sonuçlandırılmasının sağlanmasına yönelik toplantı da durumun değerlendirilmesi yapılmıştır. Ardından Bölge Müdürümüzün hediye ettiği power banklerin personele dağıtımı yapıldı. Çalışma arkadaşlarımız Bölge Müdürümüze memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Keşan Kadastro Birimimize Ziyaret

Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMİR Bölge Müdür Yardımcımız Ahmet ÖZDEN ile birlikte, Keşan Kadastro Birimimizi ziyaret etmiş olup, Genel Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu projeler ile ilgili denetimini gerçekleştirerek, Müdürlüğümüzde işlemlerin durumları ile ilgili geçici koordinatların kesin koordinata dönüştürülmesi ve iyileştirme, güncelleme çalışmalarında gelinen son durumun değerlendirilmesi yapılmıştır. Ardından Bölge Müdürümüzün hediye ettiği power banklerin personele dağıtımı yapılarak, çalışma arkadaşlarımız Bölge Müdürümüze memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Keşan Tapu Müdürlüğümüze Ziyaret

Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMİR Bölge Müdür Yardımcımız Ahmet ÖZDEN ile birlikte, Keşan Tapu Müdürlüğümüzü ziyaret etmiş olup, Genel Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu projeler ve bekleyen başvurularla ilgili denetimlerimizi gerçekleştirerek, Müdürlüklüğümüzde 2023 yılı yevmiye sayıları, artış oranları ve web yevmiye oranlarının değerlendirilmesi ile birlikte, EBYS' de açık bulunan evrakların usulünce zamanında kapatılmasının sağlanmasına yönelik toplantı da durumun değerlendirilmesi yapılmış, mesai arkadaşlarımıza daha gayretli olmaları yönünde telkinlerde bulunulmasın ardından Bölge Müdürümüzün çam sakızı çoban armağanı hediye ettiği power banklere çalışma arkadaşlarımız memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

İnsansız Arazi Ölçümünde BAYKAR’a Ziyaret

Bölge Müdürlüğümüz öncülüğünde başlatılan İnsansız hava araçlarının mesleğimizde Üç boyutlu model ile Fotogrametrik kullanım alanları ve mevcut sistemlerin haricinde projeye eklenebilecek hususlar ile ilgili olarak BAYKAR Keşan Uçuş Eğitim ve Test Merkezi ziyaret edilerek yeni nesil insansız arazi ölçme aracının donanımı konusunda gerekli desteklerin sağlanacağı sözü alınmıştır. BAYKAR Teknolojiye şükranlarımızı sunar teşekkürü borç biliriz.

Edirne Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetiminden Ziyaret

Edirne Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve Merkez Yönetim Kurulu, Bölge Müdürümüz Sayın Hayrullah AKDEMİR'e makamında nezaket ziyaretinde bulunmuş olup, kurumumuzun çalışmaları hakkında istişarelerde bulunmuşlardır. Bölge Müdürümüz Hayrullah AKDEMİR görüşmede, kurum kültürü üzerine sohbette bulunarak, kurumumuzun faaliyetleri, 2024 yılındaki projeleri, modernizasyon ve gelişmeleri hakkında bilgi vererek kurumumuzun tanıtımı ve hizmet anlayışını aktarmıştır. Sayın Milliyetçi Hareket Parti İl başkanı ve Merkez Yönetim Kuruluna nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.