erzincan-bm

erzincan-bm

Tapu ve Kadastro XXIV. (Erzincan) Bölge Müdürlüğü

TAPU MÜDÜRLÜKLERİ YÖNETİMİ GÖZDEN GEÇİRME 2. GRUP TOPLANTISI YAPILDI.

Bölge Müdürümüz Sayın Hasan DAYIKARACA Başkanlığında , Bölge Müdür Yardımcısı Bilal SELÇUK,Şube Müdürlerimiz, bölgemize bağlı 10 birimin Tapu  Müdürlerinin (Erzincan, Gümüşhane, Bayburt, Aydıntepe, Demirözü, Köse, Torul, Şiran, İliç, Kemah) katılımı ile planlama dahilinde 24.02.2021 tarihinde 2021 yılı hedeflerini belirlemek, Genel Müdürlüğümüz bünyesinde gerçekleşecek E-Portal Eğitimleri, güncellenen Genelgeler ve Tapu işlemleri ile ilgili toplantı gerçekleştirilmiştir.

KÜRTÜN BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETİ

Bölge Müdürümüz Hasan DAYIKARACA ; 16.02.2021 tarihinde Bölge Müdür Yardımcısı Bilal SELÇUK, Kürtün Tapu Müdürü Yurdanur DEMİRPENÇE ile birlikte, Kürtün Belediye Başkanı Sayın Enver ŞEN'i  ziyaret ederek Tapu işlemlerinde kullanılan ve vatandaş tarafından ıslak imzalı olarak ibraz edilen taşınmaz rayiç değer belgesinin Belediye Başkanlığınca elektronik ortamda alınması ve diğer konular ile ilgili  görüş alışverişinde bulunuldu.
Ayrıca Kürtün Belediye Başkanı Sayın Enver ŞEN tarafından Kürtün

BAYBURT BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETİ

Bölge Müdürümüz Hasan DAYIKARACA ; 10.02.2021 tarihinde Tapu Şube Müdürü Ata ALHAN ve Bayburt Tapu Müdür V. Taylan AKYOL ile birlikte, Bayburt Belediye Başkanı Sayın Hükmü PEKMEZCİ'yi  ziyaret ederek Tapu işlemlerinde kullanılan ve vatandaş tarafından ıslak imzalı olarak ibraz edilen taşınmaz rayiç değer belgesinin Belediye Başkanlığınca elektronik ortamda alınması ve diğer konular ile ilgili  görüş alışverişinde bulunuldu.

GÜMÜŞHANE KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ EMSAL YILDIRIM'IN BABASI VEFAT ETMİŞTİR.

GÜMÜŞHANE KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ EMSAL YILDIRIM'IN BABASI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE 10.02.2021 TARİHİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KIRIKLI KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR. COVİD NEDENİYLE CENAZEYE KATILIM YASAKTIR.

MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

TAZİYE İRTİBAT: 0538 578 09 33

TAPU MÜDÜRLÜKLERİ YÖNETİMİ GÖZDEN GEÇİRME 1. GRUP TOPLANTISI YAPILDI.

       Bölge Müdürümüz Sayın Hasan DAYIKARACA Başkanlığında , Bölge Müdür Yardımcısı Bilal SELÇUK,Şube Müdürlerimiz, bölgemize bağlı 8 birimin Tapu  Müdürlerinin ( Tercan, Çayırlı, Otlukbeli, Üzümlü, Kemaliye, Refahiye, Kürtün, Kelkit) katılımı ile planlama dahilinde 04.02.2021 tarihinde 2021 yılı hedeflerini belirlemek, Genel Müdürlüğümüz bünyesinde gerçekleşecek E-Portal Eğitimleri, güncellenen Genelgeler ve Tapu işlemleri ile ilgili toplantı gerçekleştirilmiştir.

Erzincan Bölge Faaliyetler

BAYBURT KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ KONTROL MÜHENDİSİ FERİT BAYRAKLI VEFAT ETMİŞTİR.

BAYBURT KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ KONTROL MÜHENDİSİ FERİT BAYRAKLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ 29.01.2021 TARİHİNDE SAAAT 16:00'DA BAYBURT MERKEZ ŞEHİT OSMAN MEZARLIĞINDA KILINACAK CENAZE NAMAZININ AKABİNDE DEFNEDİLECEKTİR.

MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.