ankara-bm

ankara-bm

Tapu ve Kadastro I. (Ankara) Bölge Müdürlüğü

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ GÖZDEN GEÇİRME TOPLANTISI

2021 yılı Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme Toplantısı video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ‘Koronavirüs Tedbirleri’ konulu 2020/6 sayılı genelgeleri gereği gerçekleştirilen ve başkanlığını Bölge Müdürümüz Mürsel Necmi Akkoca’nın yaptığı toplantıda; Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ile bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlerimiz de hazır bulundu.

VEFAT

ANKARA KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ BÜLENT SATILMIŞ 'IN BABASI, BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ KADRİYE SATILMIŞ'IN KAYINPEDERİ İBRAHİM SATILMIŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ KIZILCAHAMAM,AKSAK KÖYÜNE DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ.BÜLENT SATILMIŞ:0535 224 94 95

 

 

 

BOLU TAPU ve KADASTRO MÜDÜRLÜKLERİMİZE STRATEJİK EYLEM PLANI ANLATILDI

Bolu Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Personellerimize 2023 Stratejik Eylem Planı Video Konferans yöntemiyle anlatıldı.

Genel Müdürlüğümüz Strateji Daire Başkanlığı Uzmanlarımızdan Mustafa Daş tarafından Bolu Tapu ve Kadastro Müdürlük personellerine verilen eğitimde söz konusu eylem planının detayları ve kuruma yapması beklenen katkılar değerlendirildi.

Yaklaşık 1,5 saat süren video konferansın sonunda personelin soruları da yanıtlandı.

KİMLİK DOĞRULAMAYA KEÇİÖREN TAPU MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DE DAHİL EDİLDİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzce başlatılan Elektronik Kimlik Doğrulama Sisteminin (EKDS) pilot uygulamasına Keçiören Tapu Müdürlüğümüz de dahil edildi.

Türkiye’de en fazla günlük işlem gerçekleştiren Tapu Müdürlüklerimizden olan Keçiören Tapu Müdürlüğüne gelen vatandaşlar Hes Kodu sorgulandıktan sonra Kimlik Doğrulama Uygulamasına tabi tutuluyor.

Bölge Müdürümüz Mürsel Necmi AKKOCA Kırıkkale Valisi Sayın Yunus SEZER'e ziyarette bulunmuştur.

Bölge Müdürümüz Mürsel Necmi AKKOCA Kırıkkale Valisi Sayın Yunus SEZER'e ziyarette bulunarak, kurumumuz çalışmaları hakkında bilgi vermiştir. Ziyaret sonunda ise Sultan I.Ahmed tuğrasının yer aldığı tablo hediye etmiştir.Ziyarete Kırıkkale Tapu Müdürü Kemal YAYLACI'da eşlik etmiştir.

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANINA ÇALIŞMA ZİYARETİ

Bölge Müdürümüz Mürsel Necmi Akkoca, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR’a çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette, Yenimahalle ilçe sınırları içerisinde yer alan Tapu ve Kadastro çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonunda Bölge Müdürümüz ve Belediye Başkanı Fethi YAŞAR karşılıklı hediye takdiminde bulundular.