Bölge Müdürlüğümüze bağlı Fatih Tapu Müdürlüğü personeli; gayretli çalışmalarından dolayı, Fatih Kaymakamı Sayın Cafer SARILI tarafından başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir.
Bölge Müdürlüğümüze bağlı Büyükçekmece Tapu Müdürlüğüne atanan Tapu Müdürü Mustafa Arslan, göreve başlaması vesilesiyle Büyükçekmece Kaymakamı Ali İkram TUNA'yı Makamında ziyaret etmiştir.
Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kağıthane Tapu Müdürlüğü personeli; gayretli çalışmalarından dolayı, Kağıthane Kaymakamı Sayın Niyazi ERTEN tarafından üstün başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir.
İç Denetim Birimi Başkanlığınca yürütülen 2024 yılı İç Denetim Programı kapsamında, "Kadastro Müdürlüklerinin Sevk ve İdaresi Süreci" ile "Tapu Müdürlüklerinin Sevk ve İdaresi Süreci" sistem denetimleri açılış toplantısı 01.07.2024 tarihinde gerçekleştirilmiştir.